Search Task

iT.Artel резидент Дія City

21.03.2022

З 8 лютого в Україні почав працювати спеціальний правовий режим «Дія.City», розроблений для розвитку ІТ-галузі в країні. Він є сучасною альтернативою поточним умовам ведення ІТ-бізнесу. Дія сіті — це не лише можливості та права, але і свої правила та обов’язки. Цей правовий режим зі своїми особливостями організації праці між співробітниками та роботодавцем, режимом оподаткування, а також додатковими правовими інструментами. 

it.artel-rezydent-diya-city

На минулому тижні наша компанія — ТОВ “Ай Ті Артіль” (далі iT.Artel) стала резидентом «Дія.City».

Для нас, у такий не простий час, ця подія не просто привід гордості, а особливий символ. Це символ нашої волі. Адже до війни ми, як і більшість українського бізнесу та українців, мали свої плани та мрії. Ми вірили в успіх компанії та розвиток нашої країни на міжнародному просторі. 

А тепер… Так, у наші плани втрутились, цинічно та підло втрутились. Нашу Україну намагаються знищити, адже “там” знають, що наш народ ніколи не відступить від своїх мрій! Ми вільні і самостійні. А тепер! Ми ще рішучіші у своїх мріях, але з деякими поправками у планах, але не у мріях.

Ще до війни, рішення — стимулювання розвитку української IT-індустрії шляхом створення більш гнучкого правового та податкового поля було передумовою залучення іноземних інвестицій, що, в свою чергу, дозволяє створити більш прозорі та конкурентні умови ведення бізнесу. У час війни не бачимо передумов змінювати позицію, адже тепер вже точно увесь світ знає хто такі українці і на що ми здатні.

Резидентом Дія Сіті може бути лише зареєстрована на території України в установленому законодавством порядку юридична особа, яка відповідає встановленим вимогам. Вже понад 125 компанії підтвердили свою відповідність критеріям та намірам розвивати ІТ в Україні. Ми пишаємось буду пліч-о-пліч з такими компаніями.

Компаніям, які ще не вступили, але мають наміри до вступу, хочемо сказати — не відступайте! Разом ми зможемо більше ніж поодинці.

Нашим захисникам, керівництву країни та простим громадянам, хочемо сказати — Дякуємо! Дякуємо, що бороните нашу незалежність та світле майбутнє. Дякуємо, що надихаєте. Наша команда з гордістю щодня зустрічає ранок і робить усе можливе що залежить від кожного з нас. Хтось захищає, хтось підтримує, а хтось на інформаційному фронті. Разом до перемоги! Все буде Україна.💙💛

Рекомендуем также к рассмотрению:

Вверх