Search Task

Ми на зв’язку!

18.03.2022

Слава Україні, шановні колеги та партнери!

Увесь час наша команда залишається на зв’язку. Як ми повідомляли раніше, якщо у вас виникли труднощі зв’язатись з нами через офіційні канали, ви можете звертатись за особистими контактами відповідальних осіб:

+38 (095) 322-85-04 Костянтин Семенець

+38 (067) 926-98-28 Олексій Бардаков 

Ми НЕ припиняємо підтримку своїх клієнтів та роботу компанії, але через обставини не маємо фіксованого графіка роботи. Ви можете звертатись 24/7, а ми реагуємо максимально оперативно на кожне ваше звернення.

Керівництвом iT.Artel розроблено ряд мір щодо подальшої віддаленої роботи та розвитку діяльності компанії. Задача номер один —  підтримати наших фахівців та державу в цілому. 

“У таких складних умовах ми змушені виживати. Не можна складати руки й чекати з моря погоди. Ми мусимо допомагати армії, волонтерити, якось намагатися заробляти на життя. Окремо кожному це робити досить складно, та користь яку ми зможемо принести поодинці буде менша ніж та, яку ми зможемо принести об’єднавшись.”

Олексій Бардаков, засновник та директор iT.Artel.

Наша команда хоч і розкинута по усій країні, але готова до роботи! Хочемо і далі працювати та відбудовувати України. 

Кожен українець та українка стали на супротив, щодня роблячи все можливе аби світло перемогло темряву, а життя смерть. Так і наша команда не хоче сидіти без діла, а робити те, що вміє найкраще — діджиталізувати!

Попри обставини ми обов’язково вистоїмо та поборемо труднощі разом. 🇺🇦  Будь-які ідеї та можливості розглядаємо, опрацьовуємо. Колеги, партнери та клієнти, звертайтесь! Ми на зв’язку.

Рекомендуем также к рассмотрению:

Вверх