Search Task

Анонс: онлайн та офлайн події жовтня

01.10.2021

Початок місяця, отже зустрічі вже заплановані, а кожен день розписаний по годинам. Пропонуємо Вам переглянути свої планери та доповнити їх корисними подіями жовтня, які ми зібрали в нашому анонсі.

ДатаПодіяГоловні питанняДодаткова інформація
04.10.2021Вебінар «Представництва нерезидентів, давай, до побачення!» або досвід шести місяців нової державної політики щодо представництв: що робити і чи можна адаптуватися до змін»— Нова практика податкових перевірок;
— Плюси і мінуси використання постійних представництв для роботи нерезидентів в Україні;
— Варіанти мінімізації ризиків використання представництв в Україні та ін.
Організатор: ЛІГА:ЗАКОН, партнер iT.Artel Лектор: Орлов Микола, керуючий партнер юридичної фірм ОМР, адвокат. Реєстрація за посиланням.
04-06.10.2021Серія безкоштовних вебінарів “Каса і РРО 2021 у юридичних осіб»— Як оприбуткувати готівку в робочий і неробочий час підприємства;
— Кого торкнулися зміни 2021 року про нових реквізитах фіскального чека;
— У чому головна різниця між РРО та програмним РРО;
— Як зареєструвати прро і електронний ключ для касира та ін.
Лектор: Олександра Герасименко, власник і керівник бухгалтерської компанії «Альфа Голд» Реєстрація за посиланням.
06.10.2021Онлайн-семінар «Перевірки Держпраці. Актуальні питання податкового законодавства»— Перевірки Держпраці: підстави проведення та рекомендації щодо захисту інтересів підприємства;
— Репутація компанії, її безпека та стабільність роботи разом з ліцензійними програмними продуктами для автоматизації бізнесу;
— Актуальні питання застосування податкового законодавства в діяльності підприємства.
Організатори Всеукраїнська спілка автоматизаторів бізнесу (САБ) БЕЗКОШТОВНО для одного ліцензійного користувача 1С або BAS, у якого діє один з тарифних пакетів: «ІТС ПРОФ»/»ІТС Ретро»/»Тех.підтримка»/»Бухгалтерський»

300 грн. з ПДВ від двох та більше осіб від організації з діючим тарифним пакетом «ІТС ПРОФ»/»ІТС Ретро»/»Тех.підтримка»/»Бухгалтерський»
07.10.2021Вебінар «ФОП-контроль»: все про роботу з ФОП-ами без ризиків»— ФОП і приховані трудові відносини;
— Договір з ФОП. Основні вимоги;
— ФОП і перевірки Держпраці;
— Моделі і ризики використання ФОП.
Організатор: ЛІГА:ЗАКОН, партнер iT.Artel Лектор: Смирнов Олександр, податковий адвокат, керівник Юридичного центру «Смирнов і Партнери», досвід роботи понад 14 років. Проводить авторські семінари для керівників, бухгалтерів, юристів з 2012 р. Реєстрація за посиланням.
11.10.2021Вебінар «Інтелектуальна власність і оподаткування»— Поняття права інтелектуальної власності;
— Ліцензія, ліцензійний договір і роялті; — Оподаткування програмного забезпечення;
— Продаж медіаконтенту; — Торгові марки і оподаткування та інші теми.
Організатор: ЛІГА:ЗАКОН, партнер iT.Artel Лектор: Шматко Олексій, Президент «Аксіома Консалтинг Груп» к.е.н., сертифікований аудитор, сертифікований податковий консультант, LLM (Adv.): Міжнародне податкове право (Лейденський університет). Реєстрація за посиланням.
12.10.2021Семінар-практикум «Списання пального: придбання, первинні документи і податкові ризики»— Податкові ризики залежно від способу придбання та використання ПММ; — Списання пального за встановленими нормами: практика і позиція ДПС; — Які первинні документи підтверджують списання пального; — Судова практика проти ДПС: ризикові операції з пальним.Огранізатор: Advisor&Expert Лектор: Світлана ЛІСТРОВА, незалежний експерт з питань трудового законодавства, бухгалтерського обліку та оподаткування, ACCA DipIFR(RUS) Зареєструватись за посиланням.
12-13.10.2021Форум «ColorMix Україна 2021»Зниження собівартості ЛФМ без втрати якості готових продуктів», що охоплює питання ефективного використання нових технологій у виробництві ЛФМ та використання сучасних матеріалів у їх виготовленні.Для підприємств з виробництва лакофарбових матеріалів (ЛФМ) та представників суміжних галузей. Детілі форуму.
13.10.2021Вебінар «Податкова амністія VS Безподаткова ліквідація. Чи дає держава бізнесу дозвіл на вихід з тіні?»— Світ VUCA та імплементація ініціатив BEPS в Україні;
— Безподаткова ліквідація — це міф чи реальність? Що це, та кому вигідно;
— Податкова амністія в Україні. Важливе, що варто знати.
Організатор: ЛІГА:ЗАКОН, партнер iT.Artel Лектор: Пилипюк Іванна, керуючий партнер міжнародної консалтингової компанії «International Consulting Group» Посилання для реєстрації.
13.10.2021Вебінар «Зовнішньоекономічний контракт 2021»— Несумлінне ведення переговорів. Перевірка іноземного партнера;
— Зовнішньоекономічний контракт. Зміст зовнішньоекономічного контракту;
— Право, що застосовується ЗЕД контракту;
— Арбітражне застереження. Відповіді на запитання.
Організатор: ЛІГА:ЗАКОН, партнер iT.Artel Лектор: Іванов Костянтин, Радник по праву країн Східної Європи міжнародного адвокатського бюро FOXEN LAW OFFICE (Вільнюс, Литва/Санкт-Петербург, Росія). Реєстрація за посиланням.
19.10.2021Вебінар «Податкові перевірки – всім приготуватися!»— Все про податкові перевірки;
— Підходи перевіряючих;
— Тренди податкових перевірок;
— Аналіз ключових претензій податківців;
— Оскарження результатів податкових перевірок.
Організатор: ЛІГА:ЗАКОН, партнер iT.Artel Лектор: Макеєва Олена, Голова ради директорів Аудиторської фірми «Аксьонова та партнери» GGI Реєстрація за посиланням.
26.10.2021VI щорічний форум про IT-рішення та інновації в агро «AGROIT FORUM 2021»— Автоматизація агропромислового комплексу;
— Планування, фінанси та економіка в агробізнесі;
— Веб-моніторинг і агроконтроль: контроль палива, контроль врожайності, зрошення; — Рішення для тваринництва: управління фермою, контроль годівлі і автоматизація та ін.
Форум буде корисний для: представників агрохолдингів, с/г компаній та великих фермерських господарств (власники і керівники, IT-директори, директори департаментів моніторингу та контролю, безпеки, фахівці з аналізу облікових даних), виробники та постачальники обладнання. Більше за посиланням.
29.10.2021Конференція «DistributionMaster-2021. Нова реальність – виклики та рішення»— Аналітика поведінки споживачів: тренди в каналах дистрибуції;
— Методики та інструменти планування продажів та ефективного управління запасами;
— Шляхи оптимізації взаємодії виробника і дистрибутора в нових умовах ринку;
— Управління цінами у співпраці між продавцем, дистрибутором і виробником;
— Мотиваційні програми для персоналу і їх вплив на формування команди та ін.
Конференція корисна для: власників, керівників та топ-менеджменту виробничих, дистриб’юторських і торговельних підприємств. Може стати майданчиком для отримання консультацій щодо роботи програмних продуктів та нових сервісів супроводу користувачів. Деталі тут.

Щоб замовити участь в онлайн-семінарах сервісу «Лекторій» переходьте у форму зворотнього звязку нижче. У рядку «Коментарі» вкажіть свій номер телефону, щоб ми могли Вам зателефонувати! Або зателефонуйте нам:

+38 (050) 029 34 93, +38 (044) 495 45 37

Участь у Лекторії

Рекомендуем также к рассмотрению:

Вверх