Укр Рус
Search Поиск по сайту

Вниманию пользователей УТП и УВП – переход на ИТС РЕТРО

09.06.2021

До уваги користувачів «Управління торговим підприємством» (УТП) і «Управління виробничим підприємством» (УВП) з 01.07.2021 р. припиняється реєстрація договорів «ІТС ПРОФ» та «ІТС ТЕХНО» на будь-який період.

Важливо! Зараз нові користувачі основних поставок УТП і УВП можуть оформити пільговий ІТС пакета РЕТРО, а з 01.07.21 р. вже тільки платний апгрейд. Перехід здійснюється кожне перше число місяця.

Чому? Підтримка програми попереднього покоління стає трудомісткою та дорожчає. Для всіх старих програм вже випущені аналоги — програмні продукти наступного покоління: для «Управління торговим підприємством» (УТП) – «BAS Бухгалтерія. КОРП» і «BAS Комплексне управління підприємством» (КУП); для «Управління виробничим підприємством» (УВП) – BAS ERP. Зараз перейти на сучасні рішення можна на пільгових умовах.

Однак ми розуміємо, що перехід на нові рішення може затруднятися через масштаби проектів і величезні масиви накопичених даних. Тому підтримка попередніх продуктів все ще триває, але вже тільки на ІТС РЕТРО, щоб забезпечити своєчасне оновлення в частині регламентного обліку.

Зміст публікації:

Що це означає

Навіщо Вам потрібен ІТС

Припинення підтримки — що робити та скільки коштує апгрейд?

Що таке ІТС РЕТРО

Що це означає

До червня (включно) 2021 року доступ до сервісу «Оновлення програм» для користувачів програм УТП і УВП надається при наявності діючих договорів ІТС ТЕХНО або ІТС ПРОФ. З липня 2021 року доступ до оновлень програм УТП і УВП буде надаватися тільки при наявності ІТС РЕТРО відповідної категорії.

Це означає:

 • У червні обов’язково потрібно провести безкоштовний апгрейд на ІТС Ретро в нашій компанії (всім, у кого підключений ІТС Проф або ІТС Техно).
 • Якщо немає таких договорів ІТС, то придбати ІТС Ретро/зробити платний апгрейд з 01.07.2021 р.
 • Без апгрейда/придбання ІТС Ретро з 01.07.2021 доступ до оновлень та інших сервісів ІТС буде неможливий.

Навіщо Вам потрібен ІТС взагалі

Нагадаємо, що ІТС – це інформаційно-технологічний супровід. Він необхідний при використанні BAS і 1С:Підприємство, щоб отримувати своєчасну підтримку, оновлення, доступ до інформаційних матеріалів, додаткових сервісів для комфортної роботи користувача. ІТС – єдиний договір для отримання доступу до сервісів і оновлень програм для автоматизації бізнесу.

Без договору супроводу Ви можете використовувати куплені програми, але більше нічого. Ви не зможете їх офіційно оновлювати, замовляти доопрацювання у сертифікованих фахівців компаній-членів САБ (а тільки вони гарантують якісне обслуговування), отримати доступ до інформаційних ресурсів для актуалізації знань в своїй роботі та роботі програми.

Відповідно, щоб в повній мірі використовувати програмний продукт, слід обов’язково купувати допоміжний сервіс ІТС.

Процес укладання договору ІТС складається з наступних кроків:

Процес укладання договору ІТС складається з наступних кроків:

 1. Ви подаєте заявку на sale@it-artel.ua 
 2. Надаєте реєстраційний номер ІТС.
 3. Ми проводимо перевірку номера, наявність договору та термін його дії, ліцензійність софта.
 4. Виставляємо рахунок.
 5. Підписуємо з Вами договір на підтримку.
 6. Активується сервіс.

Припинення підтримки УТП і УВП по ІТС ПРОФ і ІТС ТЕХНО – що робити?

Для отримання доступу до сервісів ІТС після 01.07.2021 року користувачам програм УТП і УВП слід придбати ІТС Ретро або виконати апгрейд з поточного ІТС до ІТС Ретро на наступних умовах:

 1. У разі реєстрації апгрейда ІТС на ІТС Ретро в червні 2021 року (з початком дії 01.07.2021) апгрейд здійснюється на пільгових умовах (безоплатно) для користувачів і партнерів;
 2. У разі реєстрації апгрейда ІТС на ІТС Ретро в липні 2021 року або пізніше вартість апгрейда розраховується відповідно до цін, які вже можна дізнаватися в iT.Artel.

Важливо! При апгрейді з ІТС ТЕХНО на ІТС РЕТРО на пільгових умовах не надаються сервіси FREDO до кінця дії апгрейда. При апгрейді з ІТС ПРОФ на ІТС РЕТРО повторна активація сервісів не потрібна – доступ до раніше активованих сервісів ІТС ПРОФ надається до закінчення дії договору ІТС РЕТРО.

ІТС РЕТРО

ІТС РЕТРО вдає із себе підтримку прикладних рішень попереднього покоління: УТП і УВП. Беручи до уваги велику кількість клієнтів, які використовують програми УТП і УВП, інформаційно-технологічний супровід цих програм буде здійснюватися за підвищеними тарифами (ІТС РЕТРО).

Залежно від складності прикладного функціоналу програми попереднього покоління ІТС РЕТРО підрозділяється на 4 категорії. З 01.07.2021 року планується здійснювати підтримку:

 1. Програми УТП – по ІТС Ретро 1-ї категорії.
 2. Програми УВП – по ІТС Ретро 2-ї категорії.

Таке рішення дозволить користувачам розрахувати час для спокійного переходу на сучасні програмні продукти.

Даний алгоритм переходу також дозволить розробникам забезпечити якісну та своєчасну підтримку змін законодавства на період переходу, а також отримати фінансування трудовитрат на підтримку програм попереднього покоління.

Що Ви отримаєте, перейшовши на ІТС РЕТРО:

 • доступ до онлайн-сервісу «Оновлення програм» для програм, які підтримуються ІТС Ретро;
 • повний доступ до онлайн-базі сервісу «Інформаційна система ІТС»;
 • доступ до онлайн-сервісу «Лінія консультацій»;
 • доступ до онлайн-сервісу «RDI Service»;
 • доступ до онлайн-сервісу «FREDO Звіт» для юридичних осіб;
 • доступ до онлайн-сервісу «FREDO ДокМен»;
 • доступ до онлайн-сервісу «Консультації аудитора» (12 консультацій);
 • сервіс «Лекторій» (очне відвідування, онлайн доступ, перегляд відеозаписів).

З усіх питань придбання ІТС та апгрейду ІТС РЕТРО, звертайтеся до відділу продажів iT.Artel:

+38 (044) 495 45 37

+38 (067) 189 34 58

+38 (050) 029 34 93

sale@it-artel.ua

Личный кабинет

Вверх

Укр Рус