Search Task

Відгуки про iT.Artel

Elio

03.08.2021

ELIO — український виробник індивідуальних меблевих та інтер'єрних рішень. З 1995 року компанія створює інноваційні гардероби, двері і кухні, об'єднані філософією “future is now”. На сьогоднішній день у компанії три ТМ: ELIO, ELNOVA, ELDOOR. 

Докладніше

Як iT.Artel працює з FREDO ДокМен

19.07.2021

Компанія Ай Ті Артіль працює в IT розробці, впровадженні і супроводі програм для автоматизації бізнесу, інформаційних послуг в сфері ПЗ для B2B, B2C, B2G. Це визначає роботу з документами нашої бухгалтерії, яка кожну угоду, постачання програмного продукту, послугу техпідтримки та...

Докладніше

FOZZY GROUP

18.02.2019

Одна з найбільших торгово-промислових груп України, один з чільних українських ритейлерів з понад 700 торговельними об'єктами по всій території країни. Крім торговельних мереж, бізнес-інтереси Групи компаній охоплюють виробництво продуктів харчування, банківський та ресторанний бізнеси.

Докладніше

СІНАПС

04.03.2015

СІНАПС — українська компанія, створена в жовтні 1990 року. Основним напрямком діяльності компанії є виконання комплексу робіт зі створення систем гарантованого електропостачання промислових підприємств, громадських та офісних будівель, банків, медичних установ, комп’ютерних мереж і телекомунікацій, інших відповідальних споживачів; побудова систем...

Докладніше

ТЕХНОЕЛЕКТРО

04.03.2015

Компанія "Техноелектро" займається виробництвом електрообладнання, а також надає комплекс електротехнічних послуг. Компанія має у своєму розпорядженні виробничими площами, обладнанням і відпрацьованими технологіями, що дозволяє виготовляти будь-які металоконструкції та електротехнічні пристрої по індивідуальному замовленню.

Докладніше

Вгору