Search Task

Внутрішній документообіг для користувачів BAS зі знижкою -50%

24.11.2020

Ви плануєте чи вже автоматизували своє виробництво та облік? Користуєтесь або бажаєте придбати одне з новітніх продуктів лінійки BAS:

Акційна пропозиція для Вас!

«BAS Документообіг КОРП» зі знижкою – 50%

Що таке BAS Документообіг КОРП?

Рішення для автоматизації внутрішнього електронного документообігу. Належить до лінійки ІТ продуктів BAS (Business Automation System), розробленої на сучасній інноваційній платформі Business Automation Framework (BAF). Продукти BAS Європейської якості з повною адаптацією під вимоги Українського законодавства.

Їх можна використовувати як самостійний продукт, так і комплексно, або інтегрувати з іншими системами.

«BAS Документообіг КОРП» – це багатокористувацька система, що працює як в локальній мережі, так і через веб-браузер (тонкий клієнт).

Більш детально про функціональні можливості та переваги на сторінці продукту.

Для кого підходить BAS Документообіг КОРП?

Для середнього і великого бізнесу з колосальними обсягами внутрішнього документообігу. Автоматизація відбувається в секторі обліку документів; управлінні виконання оперативних завдань і контролю взаємодії співробітників. BAS електронний документообіг – повна автоматизація діловодство всередині вашої компанії.

Чи підходить BAS Документообіг для віддаленої роботи?

Звісно! В умовах ізоляції та кризи, викликаними пандемією коронавірусу COVID-19, можливість організації віддаленої роботи співробітників (облік працюють вдома працівників, облік простоїв, звітність по віддаленій роботі) зі збереженням звичної спільної роботи над документами (наказами, договорами, заявками та т. П.), включаючи погодження та затвердження, дозволяють компанії пережити кризу з мінімальними втратами завдяки продукту BAS Документообіг КОРП.

До складу версії 2.1.4 включені можливості організації та контролю віддаленої роботи користувачів.

За статистикою, найбільшу потребу в віддаленій роботі з документами відчувають корпоративні користувачі з розгалуженою управлінською структурою, які вже використовують програми для автоматизації бізнесу для корпоративного ринку. Саме для таких користувачів надходить у продаж спеціальна поставка програмного продукту.

Деталі акції

Акційна ціна 31200 грн. діє до 31 грудня 2020

Можливість придбати продукт за спец ціною можуть зареєстровані користувачі вищезгаданих програмних продуктів. Користувачеві слід надати копію реєстраційної анкети основної поставки одного з перерахованих вище продуктів.

Акційна ціна не поширюється на:

  • серверні і клієнтські ліцензії
  • перехід за умовами апгрейду
  • отримання договору на пільгове супровід.

Для більш детальної інформації залишайте заявку на нашому сайті або зателефонуйте, і ми залюбки надамо безкоштовну консультацію.

Вгору