Search Task

Безкоштовний доступ до сервісу ІТС “RDI Service” до кінця осені 2021 року

04.10.2021

З 1 жовтня 2021 року для користувачів, які скористались в iT.Artel послугою оренди облікових систем BAS Бухгалтерія КОРП або BAS Управління торгівлею стартує промо-акція – безкоштовний доступ до сервісу ІТС “RDI Service” до 30 листопада 2021 року.

Для безкоштовного підключення до сервісу на період промо-акції натискайте “Підключити сервіс”!

Інформаційно-технологічний супровід (ІТС) – призначений для користувачів програмних продуктів BAS і 1С:Підприємство. Договір ІТС не просто гарантія ліцензійності програми, а й інформаційно-технічна підтримка 24/7. Він надає право користуватися як окремими сучасними сервісами для бізнесу, так і вибрати пакет необхідних Вам рішень. І один з таких сервісів RDI Service.

Regulatory Data Information Service (RDI Service) – нормативно-довідковий інформаційний сервіс ІТС для користувачів програмних продуктів BAS і 1С:Підприємство. Він дозволяє автоматично оновлювати в типових прикладних рішеннях: регламентовану інформацію про ставки податків і зборів, індекси інфляції, курси валют, дає можливість безпосередньо з програми дізнаватися актуальні новини ІТС, терміни сплати податків та здачі регламентованої звітності, а також автоматично отримувати нові регламентовані звіти без потреби додаткового завантаження з сервісу “Оновлення програм”. 

Функціональність направлена на зменшення ручних дій користувача та оперативне забезпечення його необхідними даними для повсякденної роботи. Одного разу скориставшись функціями сервісу, важко від нього відмовитися! Його переваги:

  • Оперативність отримання актуальної інформації про ставки зборів, податків, оновлені класифікатори тощо;
  • Зниження помилок при актуалізації інформації;
  • Скорочення власних витрат часу і зусиль на пошук і введення потрібної інформації.

“RDI Service” доступний у складі пакетних рішень ІТС ПРОФ, Техпідтримка або Ви можете придбати “RDI Service” окремо.

Орендуєте BAS Бухгалтерія КОРП або BAS Управління торгівлею? Тоді звертайтесь до нас для безкоштовного підключення до сервісу “RDI Service” на період промо-акції!Щоб скористатись акційною пропозицією, просто натисніть кнопку нижче або звертайтесь за телефоном (044) 495-45-37.

Підключити сервіс

Вгору