Search Task

Новинка від ЛІГА:Закон – VERDICTUM PRO

09.09.2020

Сучасний помічник та єдина інформаційна платформа LIGA360 буде доповнена новою конфігурацією Verdictum Pro. До кінця вересня (30.09.20 включно) можна безкоштовно, без додаткових оплат протестувати можливість нової конфігурації – передбачення перемоги в судах першої інстанції.

Нагадуємо, що сервіси Verdictum інструмент “must have” для тих, хто активно працює з судовими рішеннями – суддів, адвокатів, юрисконсультів, співробітників юридичних фірм. Можна обрати свій Verdictum – господарський, адміністративний, або кримінальний.

Будь-який з обраних дає можливість:

  • проводити аналіз судових рішень;
  • легко користуватись пошуком по різним запитам: ключові слова, параметри рішень та нормативно-правові акти;
  • налаштувати аналітичні фільтри;
  • ознайомлюватись з історією проходження справи;
  • побудувати власні збірки – Обраних та Референт;
  • мати під рукою інформацію про судові засідання, відслідковувати їх розклад.
  • працювати онлайн в хмарі 247;
  • користуватись базою судових рішень залежно від обраного профілю: господарські, цивільні, кримінальні та адміністративні справи.

Повний функціонал VERDICTUM PRO – передбачення перемог в судах з першої по третю інстанції, буде доступний лише з 01.10.2020 року. До цього часу усі власники діючих модулів LIGA360: Адвокат v.2, Адвокат, Партнер Юридичної Компанії та пакетів для юристів: професійний, оптимальний, преміум або розширений, можуть безкоштовно користуватись VERDICTUM PRO, але з доступом до прогнозів лише першої інстанції.

Бажаючі вже зараз можуть придбати новий модуль за спеціалізованою індивідуальною ціною. Для цього необхідно, щоб наш менеджер поспілкувався з вами і розрахував пропозицію.

Можна зателефонувати нам:

Відділ продажів та підтримка iT.Artel

044 495 45 37 (багатоканальний)

067 189 34 58 (Київстар)

050 029 34 93 (Vodafone) або залишити заявку на зворотній зв’язок.

З 01.10.2020 року повний функціонал вже буде доступний в деяких пакетах LIGA360 і вартість на них буде змінено. Про всі зміни та можливості повідомимо трохи згодом, але вже зараз можемо надати вам консультацію.

З повним прайсом усіх рішень LIGA360 можна ознайомитись на нашому сайті за посиланням – https://t1p.de/k1ub

Вгору