Search Task

Запускайте документи в безпаперовий політ з акцією «Літо з FlyDoc»

02.06.2021

Гарна прикмета – починати літо з акцій! Сервіс FlyDoc на початку літа зі знижкою -50% на цілий рік.

З 24.05.2021 р. до 25.06.2021 р. (включно) підключайте FlyDoc по суперпропозиції для користувачів систем для автоматизації бізнесу – придбай можливість обміну електронними документами безпосередньо із власної програми на один рік зі знижкою 50%.

FlyDoc – це модуль для обміну первинними документами з контрагентами в електронному вигляді прямо з системи BAS з користувачами M.E.Doc, СОТА, FlyDoc, FREDO ДокМен та посиланнями на документ при невикористанні цих ПЗ.

Юридичні особиФОП

2500

замість 5000
на 1 рік

1250

замість 2500
на 1 рік
кількість документів необмеженакількість документів необмежена

Акція діє для нових користувачів, які до періоду проведення акції ще жодного разу не використовували платний доступ до сервісу FlyDoc, окрім безкоштовного демо-доступу на один місяць або використовували безкоштовно сервіс в межах 50 вихідних документів.

Сервіс FlyDoc зручний для обміну такими документами з програм для автоматизації бізнесу (BAS та 1С:Підприємство 8, хто ще з неї не перейшов):

  • рахунками;
  • актами виконаних робіт;
  • податковими накладними та додатками 2 до них;
  • товарними та видатковими накладними;
  • прайсами та договорами та будь-якими документами в якості вкладок.

Модуль встановлюється безпосередньо у використовувані програми BAS (та 1С:Підприємство за потреби).   

Для початку користування достатньо безкоштовно оновити свою облікову систему на спільну «BAS+FlyDoc» та налаштувати сервіс.

Вже навіть літаки полетіли, а Ваші документи ще ні?

Телефонуйте нам для придбання сервісу FlyDoc за акційною ціною та для ознайомлення з можливостями сервісу: +38 (044) 495 45 37

Вгору