Укр Рус
Search Пошук по сайту

Про нас

Основні напрямки діяльності

Впровадження великих проектів

Продаж і супровід ПЗ

Web- і мобільна розробка

Цінності iT.Artel

Люди та команда

Знання та технології

Надійність і професіоналізм

Ініціатива та відповідальність

Взаємовигода та взаємодопомога

Сертифікати та досягнення iT.Artel

Наша команда

Давай до нас

Вакансії

Контакти

Ми на зв'язку!

  Члени "Спілки автоматизаторів бізнесу"

  САБ - це всеукраїнська громадська організація, яка об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, зацікавлених у розвитку сучасних інформаційних технологій, їх популяризації та ефективному використанні в різних галузях економіки.

  Члени “Укрлегпром”

  Українська асоціація підприємств легкої промисловості протягом 20 років здійснює представницьку діяльність в інтересах вітчизняних виробників легкої промисловості. Вся діяльність Укрлегпрому спрямована на покращення умов праці та розвитку бізнесу в даній галузі. Ми, як ІТ компанія пишаємось бути причетними до успіху галузі та розвитку підприємств-учасників Асоціації.

  Участь у програмі кар'єрного розвитку студентів

  Ми брали участь у програмі, що була присвячена кар'єрному розвитку студентів міста Києва. Про це свідчить сертифікат-подяка від ректора ДВНЗ “Київського Національного Економічного університету імені Вадима Гетьмана” та директора ТОВ “Студ-поінт”.

  Консультаційні послуги з Windows Server

  Професіонал той, хто постійно розвивається у своїй предметній галузі. Не лише словом, але і ділом наші фахівці покращують свої професійні навички. Ми пишаємось нашим системним адміністратором! Андрій доказав, що у нас комплексний підхід до вирішення задач клієнтів.

  “Управління проєктами”, рівень професіонал від САБ

  Справжній лідер той, хто веде за собою демонструючи на власному прикладі, що розвитку немає меж. Наш засновник та директор Олексій Бардаков успішно склав іспит з управління проєктами. Пишаємось що наш керівник пліч опліч з нашими професіоналами.

  “Основи менеджменту”, рівень професіонал від САБ

  Керівниками не народжується, ними стають та ніколи не зупиняються на досягнутому. Документ підтверджує, що комерційний директор та керівник відділу продажів - Костянтин Семенець не втрачає хватку та запалу. Пишаємось! В тебе завжди є чому навчитись.

  Партнер ТОВ “Комплексні бюджетні системи”

  Документ підтверджує, що наша компанія і команда має достатньо компетенції та навичок для надання консультацій з продажу, підбору, впровадженню, налаштуванню та супроводу програмних продуктів “UA-Бюджет”.

  Успішне навчання з функціональних можливостей “UA-Бюджет”

  Наш один з найдосвідченіших програмістів - П’ясецький Борис пройшов навчальний курс з огляду та практичного застосування програмних продуктів “UA-Бюджет”. Цей факт підтверджено документом, що підписав директор компанії “Комплексні бюджетні системи”. Пишаємось, Борис, ти майже Google тільки у ПЗ для бюджетних установ.

  Дякуємо!

  Ваш запит надійшов в обробку, а поки рекомендуємо ознайомитися з нашим сайтом. Тут можна знайти багато корисного та цікавого.

  Особистий кабінет

  Вгору

  Укр Рус