Search Task

Про нас – iT.Artel

Основні напрямки діяльності

Впровадження великих проектів

Продаж і супровід ПЗ

Web- і мобільна розробка

Цінності iT.Artel

Люди та команда

Знання та технології

Надійність і професіоналізм

Ініціатива та відповідальність

Взаємовигода та взаємодопомога

Сертифікати та досягнення iT.Artel

Наша команда

Давай до нас

Вакансії

Контакти

Ми на зв'язку!

  Члени "Спілки автоматизаторів бізнесу"

  САБ - це всеукраїнська громадська організація, яка об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, зацікавлених у розвитку сучасних інформаційних технологій, їх популяризації та ефективному використанні в різних галузях економіки.

  Члени “Укрлегпром”

  Українська асоціація підприємств легкої промисловості протягом 20 років здійснює представницьку діяльність в інтересах вітчизняних виробників легкої промисловості. Вся діяльність Укрлегпрому спрямована на покращення умов праці та розвитку бізнесу в даній галузі. Ми, як ІТ компанія пишаємось бути причетними до успіху галузі та розвитку підприємств-учасників Асоціації.

  Участь у програмі кар'єрного розвитку студентів

  Ми брали участь у програмі, що була присвячена кар'єрному розвитку студентів міста Києва. Про це свідчить сертифікат-подяка від ректора ДВНЗ “Київського Національного Економічного університету імені Вадима Гетьмана” та директора ТОВ “Студ-поінт”.

  Консультаційні послуги з Windows Server

  Професіонал той, хто постійно розвивається у своїй предметній галузі. Не лише словом, але і ділом наші фахівці покращують свої професійні навички. Ми пишаємось нашим системним адміністратором! Андрій доказав, що у нас комплексний підхід до вирішення задач клієнтів.

  “Управління проєктами”, рівень професіонал від САБ

  Справжній лідер той, хто веде за собою демонструючи на власному прикладі, що розвитку немає меж. Наш засновник та директор Олексій Бардаков успішно склав іспит з управління проєктами. Пишаємось що наш керівник пліч опліч з нашими професіоналами.

  “Основи менеджменту”, рівень професіонал від САБ

  Керівниками не народжується, ними стають та ніколи не зупиняються на досягнутому. Документ підтверджує, що комерційний директор та керівник відділу продажів - Костянтин Семенець не втрачає хватку та запалу. Пишаємось! В тебе завжди є чому навчитись.

  "Побудова бізнес-процесів" від Laba

  Здавалося б, що ми не знаємо про бізнес-процеси, якщо ми їх автоматизатори? Але ми знаємо і можемо допомогти нашим клієнтам в описі, аналізі та підборі програмних продуктів для автоматизації їх бізнес-процесів, як мінімум тому що члени нашої команди тримають руку на пульсі предметної області. Лена, пишаємося тобою!

  "Організаційна структура компанії" від Visotsky Consulting

  Єдиний шлях, що веде до знання - це діяльність. Наш директор і засновник Олексій Бардаков на власному прикладі показує, що знанням немає межі. Тільки новий досвід і нові знання дозволяють йти до успіху і привносити нові ідеї, якими ми із задоволенням ділимося з нашою командою і нашими клієнтами.

  "Основні концепції проектного менеджменту" від САБ

  Софія дуже тендітна та чутлива дівчина та за такою зовнішністю є професійний проект менеджер. Не лише її досвід тому підтвердження, але і безліч сертифікатів. Не зупиняйся на досягнутому! Пишаємось тобою.

  "Основні концепції проектного менеджменту" від САБ

  Хоча наш менеджер проектів - Галина очолює свою команду з 2019 року досягнутим досвідом вона не обмежується. Дякуємо за твою відповідальність, відданість своїй справі та клопітку працю. Пишаємось і цінуємо тебе.

  Про знання можливостей та особливостей ERP

  Приклад надійності, відданості та силі характеру. Захотів, зробив. Віталій, пишаємось! Більшість наших програмістів з нами досить давно, у випадку Віталія - майже 10 років. Такі вони - ніколи не розслабляються і завжди з новими викликами.

  Дякуємо!

  Ваш запит надійшов в обробку, а поки рекомендуємо ознайомитися з нашим сайтом. Тут можна знайти багато корисного та цікавого.

  Вгору