Укр Рус
Search Пошук по сайту

Клієнти iT.Artel

FOZZY GROUP

Одна з найбільших торгово-промислових груп України, один з чільних українських ритейлерів з понад 700 торговельними об'єктами по всій території країни. Крім торговельних мереж, бізнес-інтереси Групи компаній охоплюють виробництво продуктів харчування, банківський та ресторанний бізнеси.

Докладніше

японаХата

ТОВ "СЕЙКО" - мережа закладів японаХата складається з ресторанів та фуд-кортів у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та Ірпені. Страви у виконанні майстрів-кулінарів перенесуть відвідувачів у справжню атмосферу Японії.

Докладніше

Evgakids

Приватне підприємство "Евгакідс" - невелике Українське виробництво, що за декілька років стало брендом та гордістю вітчизняного ринку. Компанія також відома під брендами: ЕВГАСВІТ, МАЛАМОДА. Тут Ви зможете знайти любов до дитячого одягу у кожної ниточці! Одяг Evgakids створюють мами для...

Докладніше

ТОВ “Твій голос”

Українська ІТ компанія, що надає супровід (налаштування та оновлення) популярних продуктів 1С:Підприємство та BAS. Займаються розробко програмних та веб рішень на замовлення.

Докладніше

iT.Artel

ТОВ "Ай Ті Артіль" - українська ІТ компанія, інтегратор систем для автоматизації бізнес-процесів підприємств України, розробник сервісів і програм на замовлення.

Докладніше

Особистий кабінет

Вгору

Укр Рус