Search Task

Клієнти iT.Artel

ТОВ “Е-РІШЕННЯ”

Клієнт iT.Artel - українська компанія IT розробник, яка надає весь спектр послуг в області комп’ютерних технологій. Надає супровід та підтримку роботи програмного забезпечення та ІТ інфраструктури компаніям державного сектору. 

Докладніше

КОРАЛ М

Компанія "Корал М" з'явилася на ринку ялинкових прикрас у 2012 році, і доклала всіх зусиль, щоб стати конкурентною компанією з гарною репутацією. Компанія йде в ногу з часом і постійно розробляє нові види продукції, розширює ринок і підвищує довіру своїх...

Докладніше

ГІДРОЕНЕРГОІНВЕСТ

Основні види діяльності "Гідроенергоінвест" — це виробництво електроенергії і енергопостачання. Компанія займається експлуатацією об'єктів малої гідроенергетики.

Докладніше

СІНАПС

СІНАПС — українська компанія, створена в жовтні 1990 року. Основним напрямком діяльності компанії є виконання комплексу робіт зі створення систем гарантованого електропостачання промислових підприємств, громадських та офісних будівель, банків, медичних установ, комп'ютерних мереж і телекомунікацій, інших відповідальних споживачів; побудова систем...

Докладніше

СЕНСІС

Сенсіс Україна — експерт із компонентів для усіх сфер самообслуговування. Інформаційні кіоски, платіжні термінали, квиткові автомати, банкомати, вендинг, реклама — для всіх ринків компанія допоможе знайти перевірені комплектуючі, які підходять для Вашого проекту або завдання.

Докладніше

Вгору