Search Task

Як автоматизація бізнес-процесів впливає на бізнес

11.08.2021

Розширення бізнесу пов’язане з впровадженням IT-технологій, а саме — з автоматизацією бізнес-процесів. А якщо довести, що автоматизація підвищить продуктивність співробітників, поліпшить і прискорить прийняття рішень? У цій статті ми розберемо, як автоматизація бізнес-процесів вплине на бізнес в цілому.

На сьогодні автоматизація розширює можливості компанії, якими б не були процеси в ній: від продажу товару і/або послуги до збору зворотного зв’язку від клієнтів.

Які ж тенденції в автоматизації бізнес-процесів ми зустрічаємо сьогодні? Якщо раніше автоматизацію бізнес-процесів робили з акцентом на зниження витрат виробництва, то зараз на першому місці підвищення якості послуг і/або товарів, а також поліпшений зворотний зв’язок з клієнтами.

Автоматизація бізнес-процесів приходить на допомогу, якщо прийшов час масштабувати бізнес. З розвитком компанії потрібно підтримувати конкурентоспроможність і оптимізувати всі процеси. Інакше компанії це загрожує втратою репутації і частки на ринку. Так як автоматизація зменшує можливість виникнення помилок, прибирає людський фактор і “вузькі місця”, це дозволяє збільшити дохід компанії і зберегти продуктивність всіх підрозділів. Алгоритм простий:

Фактори що спонукають до автоматизації бізнес-процесів_iT.Artel

Технології змінили ведення бізнесу. Системи змінюються, і бізнес повинен швидко реагувати на зміни і адаптуватися.
Впровадження технологій в бізнес — це відповідальний крок. Традиційні стилі управління бізнесом працюють, але в світі, що стрімко розвивається, не можна залишатися на плаву, якщо максимум — не брати зміни, мінімум не бути до них готовими. Потрібно розуміти, що технології привнесуть в бізнес нові можливості.

У наступних матеріалах ми розглянемо як автоматизація бізнес-процесів підвищує ефективність бізнесу на прикладі BAS ERP і топ-9 питань про цифрову трансформацію бізнесу.

Щоб краще розуміти, що таке бізнес-процеси, про їх автоматизацію та багато іншого, рекомендуємо наші матеріали:

  • Автоматизація бізнес-процесів — з чого почати? стаття
  • Плейлист з автоматизації бізнес-процесів – відео
  • Діджиталізація та автоматизація: як вибрати ІТ-рішення, щоб потрапити в ціль і при цьому не переплатити. стаття
  • Програмнй продукт VS проект: відмінності підходів і результатів. стаття

Вгору