Search Task

ERP — для кого?

28.07.2021

ERP, або система планування ресурсів підприємства (Enterprise Resource Planning) – це клас систем, які дозволяють здійснювати контроль і керувати всіма бізнес-процесами підприємства в одній базі даних. Цей клас систем призначений для одночасної обробки та зберігання великого обсягу інформації, що дозволяє ефективно розподілити ресурси підприємства і детально планувати діяльність підприємства.

Розглянемо рішення на прикладі BAS ERP. Дане рішення – це більше ніж облікова система, оскільки додатково включає в себе наступний функціонал: фінансовий менеджмент, підсистему бюджетування і планування, моніторинг та аналіз показників діяльності підприємства, бухгалтерський і податковий облік, кадровий облік та розрахунок заробітної плати, закриття місяця і розрахунок собівартості, управління складними виробничими процесами. BAS ERP дозволяє управляти персоналом, ремонтами, складськими запасами, витратами і продажами. Реалізовано модуль для побудови взаємин з клієнтами – CRM.

Такий набір функціоналу підходить для середніх і великих компаній. Система BAS ERP найчастіше використовується у виробничих компаніях: текстильне виробництво, виготовлення меблів, верстатів і устаткування, харчової промисловості та товарів широкого вжитку. Також є галузеві рішення, адаптують систему під специфіку агробізнесу та будівництва (враховані вимоги до звітності, планування термінів і ресурсів, управління роботами в режимі реального часу).

У порівнянні з іноземними аналогами SAP, Microsoft Dynamics, Microsoft Navision і т.д., BAS ERP надає краще співвідношення ціна-якість як в разі придбання ліцензій, так і при повноцінне впровадження проекту автоматизації і надалі володінні системою. Користувач отримує максимум функцій за оптимальну вартість

Якщо вашої компанії недостатньо типового функціоналу з управління та обліку, ви завжди можете зробити модифікацію системи під ваші вимоги самостійно або за допомогою підрядника. Система є дуже гнучкою в налаштуванні, має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і зручне юзабіліті, реалізована на платформі з відкритим кодом і дозволяє, в разі необхідності, проводити будь-які індивідуальні модифікації.

Для великої кількості одночасно працюючих користувачів.

BAS ERP підтримує доступ до бази даних великої кількості одночасно працюючих користувачів. Дозволяє будувати складні, розподілені інформаційні системи, оскільки підтримує технологію розподілених інформаційних баз (РІБ) і технологію побудови триланкової клієнт-серверної архітектури.

Що робити тим, хто використовує кілька різних систем, для вирішення бізнес завдань? І такі клієнти знайдуть переваги для себе. Наприклад, ваша бухгалтерія подає звітність через M.E.Doc, а обмін первинними документами здійснюється за допомогою FlyDoc. Сайт інтегрований з Bitrix і підключений Binotel. Не проблема, система BAS ERP може бути легко інтегрована з різними зовнішніми системами: електронними комерційними майданчиками (prom.ua, rozetka.ua), СЕД (Вчасно, FlyDoc, Fredo), системами здачі електронної звітності (Fredo, M.E.Doc), IP- телефонією (Binotel, Miko і т.д.), CRM (Bitrix, Amocrm), e-mail і sms розсилками (Viber і т.д.).

Для компаній, що ведуть облік по МСФО, передбачена можливість ведення міжнародного фінансового обліку та складання звітності за стандартами МСФЗ. Це стане в нагоді зокрема для компаній, у яких батьківська організація вимагає звітність за стандартами МСФЗ.

Якщо у вашій компанії управлінські рішення приймаються на підставі аналітичних звітів і у вас в роботі “must have” аналіз ситуації і контроль динаміки, ERP лінійки BAS дозволить оперативно оцінити ключові показники всієї діяльності. Ви зможете побачити всі відхилення від плану, відзначити точки зростання, і, при необхідності, своєчасно скоригувати плановані показники. Система дозволяє провести аналіз минулих дій і скласти оцінку ефективності прийнятих рішень. Програма розшифровує показники з деталізацією до окремих господарських операцій.

BAS ERP підтримує можливість роботи за допомогою мобільних пристроїв і WEB-браузерів що дозволяє легко отримати до неї доступ в будь-який час з будь-якої точки світу.

Замовити консультацію

Посилання на корисні матеріали по системі:

Вгору