Search Task

17.01.2022 стартує курс “Програмування 1С” від iT.Artel

12.01.2022

Бажаєте опанувати нову професію та взяли курс на ІТ, але лякає високий поріг входження? Чи боїтеся не влаштуватись після навчання: що написати у резюме, якщо ви новачок у цій сфері, а без досвіду не беруть на роботу? Так, світ сповнений ризиків та невизначеності, але зараз відкидаємо страхи та діємо: отже, Ви наважилися стати програмістом. Виникає питання: як освоїти затребувану мову програмування швидко, якісно та з гарантованим працевлаштуванням. І поки Ви знаходитесь у пошуку відповіді, ми нон-стоп знаходимося у пошуку Програмістів 1С у свою команду. І зараз йдеться не про Ваш досвід у розробці — його Ви отримаєте. Справа у Вашому бажанні навчитися та на всіх парах увірватися в ІТ. Ми шукаємо саме Вас і тут наші шляхи перетинаються: ми відкриваємо кузню кадрів! 17.01.2022 стартує безкоштовний курс “Програмування 1С” від iT.Artel.

У 2021 році ми вирішили провести експеримент: “Хочеш зробити добре — зроби це сам”, тому ми самостійно навчаємо та прокачуємо свою команду. Ми взяли на стажування двох студентів, щоб з нуля навчити їх мові програмування 1С. Чим закінчився цей експеримент? Наразі хлопці члени команди iT.Artel та працюють над проектами наших клієнтів. За півроку з Trainee вони досягли повноцінного рівня Junior та продовжують рости далі. Про це ви можете прочитати тут. Головне почати. І пропонуємо почати Ваш шлях до ІТ з iT.Artel.

Мінімум, який знадобиться

Проживання: у Києві;

Техніка: свій ноутбук;

Освіта: бажано, але не обов’язково технічна, пов’язана з ІТ, бухгалтерським обліком, математикою;

Настрій: гарний, щоб увірватися в ІТ та змінити своє життя! Хіба даремно настав новий рік?

З чого починається твій шлях у ІТ

  1. Заповнити гугл анкету https://goo.su/9kvh 
  2. Пройти коротку співбесіду;
  3. При позитивному результаті ми підписуємо договори NDA* та договір про співпрацю**;

* Договір про нерозголошення конфіденційної інформації. Адже ми ділимося з вами актуальним досвідом та реальними кейсами.

** Договір з правами та обов’язками обох сторін. З нашого боку: навчання мові програмування 1С та видача сертифікату про успішне проходження курсу. Цим ми підтверджуємо намір взяти Вас у команду iT.Artel. З Вашого боку: відповідальне ставлення до навчання, виконання домашніх завдань, успішне проходження всіх етапів курсу.

Процес навчання

Час: 3 місяці – 6 етапів навчання;

Розклад: 2 рази на тиждень, перша половина дня (попередньо з 10:00 до 12:00);

Формат: частина занять проходитимуть онлайн, а частина оффлайн — Ви зможете зануритися в офісне життя команди iT.Artel.

Ваш ментор

Заняття проводить керівник відділу розробки Кутько Ігор, успішний менеджер команди 18 досвідчених програмістів, архітектор інформаційних систем. Програмуванням 1С займається понад 20 років, автор профільних статей у блозі інтернет-спільноти програмістів DOU.

Ігор дасть вам не лише базові знання з розробки, а й зможе поділитися лайфхаками та історіями з реального досвіду. Не бійтеся ставити запитання: хто шукає — той знайде.

Хто у збірній

У групі навчатиметься до 10 студентів. Така кількість дозволяє підібрати індивідуальний підхід до кожного.

Детальну програму навчання дивіться за посиланням.

Фінішна пряма

1. Сертифікат, засвідчений куратором та керівником, який підтверджує успішне проходження Вашого навчання та нашу готовність до працевлаштування у команду iT.Artel – Welcome!

2. Отримуєте навички та компетенції:

  • розуміння та вміння роботи з основними об’єктами конфігурації;
  • розробляти запити та звіти за допомогою системи компонування даних;
  • загальне розуміння устрою типових конфігурацій Бухгалтерія та Управління торгівлею для України;
  • основи адміністрування баз даних 1С;
  • розуміння стандартів розробки в 1С;
  • ви навчитесь налаштовувати обміни 1С та інших систем з використанням різних форматів файлів та протоколів.

3. Місце в команді, веселий колектив та шквал лайків від усієї нашої команди розробки. І ми не жартуємо – їх буде багато.

Ви все ще сумніваєтеся?

Відкриємо вам секрет: ІТ-компанії завжди перебувають у кадровому голоді кваліфікованих програмістів 1С. Сьогодні це одна з найбільш затребуваних мов програмування для вирішення бізнес-задач середнього та великого бізнесу в Україні та країнах СНД.

Офіційних компаній, які надають продукти та послуги з автоматизації бізнес-процесів з використанням 1С в Україні, налічується близько 400. А 90% сучасних компаній користується програмами обліку написаними мовою 1С. І якщо Ви думаєте, що не зможете знайти роботу, здобувши освіту програміста 1С… тоді просто запитайте бухгалтера в якій системі він нараховує Вам зарплатню 😉

Відчуваєте, що настав час для чогось нового? Тоді порядок дій такий: відкидаєте сумніви та натискаєте заповнити форму.

До зустрічі в iT.Artel!

Рекомендуємо також до розгляду:

Вгору