Search Task

Анонс: онлайн та офлайн події жовтня

01.10.2021

Початок місяця, отже зустрічі вже заплановані, а кожен день розписаний по годинам. Пропонуємо Вам переглянути свої планери та доповнити їх корисними подіями жовтня, які ми зібрали в нашому анонсі.

ДатаПодіяГоловні питанняДодаткова інформація
4 жовтняВебінар “Представництва нерезидентів, давай, до побачення!” або досвід шести місяців нової державної політики щодо представництв: що робити і чи можна адаптуватися до змін”– Нова практика податкових перевірок;
– Плюси і мінуси використання постійних представництв для роботи нерезидентів в Україні;
– Варіанти мінімізації ризиків використання представництв в Україні та ін.
Організатор: ЛІГА:ЗАКОН, партнер iT.Artel Лектор: Орлов Микола, керуючий партнер юридичної фірм ОМР, адвокат. Реєстрація за посиланням.
4-6 жовтняСерія безкоштовних вебінарів “Каса і РРО 2021 у юридичних осіб”– Як оприбуткувати готівку в робочий і неробочий час підприємства;
– Кого торкнулися зміни 2021 року про нових реквізитах фіскального чека;
– У чому головна різниця між РРО та програмним РРО;
– Як зареєструвати прро і електронний ключ для касира та ін.
Лектор: Олександра Герасименко, власник і керівник бухгалтерської компанії «Альфа Голд» Реєстрація за посиланням.
6 жовтняОнлайн-семінар “Перевірки Держпраці. Актуальні питання податкового законодавства”– Перевірки Держпраці: підстави проведення та рекомендації щодо захисту інтересів підприємства;
– Репутація компанії, її безпека та стабільність роботи разом з ліцензійними програмними продуктами для автоматизації бізнесу;
– Актуальні питання застосування податкового законодавства в діяльності підприємства.
Організатори Всеукраїнська спілка автоматизаторів бізнесу (САБ)
БЕЗКОШТОВНО для одного ліцензійного користувача 1С або BAS, у якого діє один з тарифних пакетів: “ІТС ПРОФ”/”ІТС Ретро”/”Тех.підтримка”/”Бухгалтерський”

300 грн. з ПДВ від двох та більше осіб від організації з діючим тарифним пакетом “ІТС ПРОФ”/”ІТС Ретро”/”Тех.підтримка”/”Бухгалтерський”
7 жовтняВебінар “ФОП-контроль”: все про роботу з ФОП-ами без ризиків”– ФОП і приховані трудові відносини;
– Договір з ФОП. Основні вимоги;
– ФОП і перевірки Держпраці;
– Моделі і ризики використання ФОП.
Організатор: ЛІГА:ЗАКОН, партнер iT.Artel Лектор: Смирнов Олександр, податковий адвокат, керівник Юридичного центру “Смирнов і Партнери”, досвід роботи понад 14 років. Проводить авторські семінари для керівників, бухгалтерів, юристів з 2012 р. Реєстрація за посиланням.
11 жовтняВебінар “Інтелектуальна власність і оподаткування”– Поняття права інтелектуальної власності;
– Ліцензія, ліцензійний договір і роялті;
– Оподаткування програмного забезпечення;
– Продаж медіаконтенту;
– Торгові марки і оподаткування та інші теми.
Організатор: ЛІГА:ЗАКОН, партнер iT.Artel Лектор: Шматко Олексій, Президент “Аксіома Консалтинг Груп” к.е.н., сертифікований аудитор, сертифікований податковий консультант, LLM (Adv.): Міжнародне податкове право (Лейденський університет). Реєстрація за посиланням.
12 жовтняСемінар-практикум “Списання пального: придбання, первинні документи і податкові ризики”– Податкові ризики залежно від способу придбання та використання ПММ;
– Списання пального за встановленими нормами: практика і позиція ДПС;
– Які первинні документи підтверджують списання пального;
– Судова практика проти ДПС: ризикові операції з пальним.
Огранізатор: Advisor&Expert Лектор: Світлана ЛІСТРОВА, незалежний експерт з питань трудового законодавства, бухгалтерського обліку та оподаткування, ACCA DipIFR(RUS) Зареєструватись за посиланням.
12-13 жовтняФорум “ColorMix Україна 2021”Зниження собівартості ЛФМ без втрати якості готових продуктів”, що охоплює питання ефективного використання нових технологій у виробництві ЛФМ та використання сучасних матеріалів у їх виготовленні.Для підприємств з виробництва лакофарбових матеріалів (ЛФМ) та представників суміжних галузей. Детілі форуму.
13 жовтняВебінар “Податкова амністія VS Безподаткова ліквідація. Чи дає держава бізнесу дозвіл на вихід з тіні?”– Світ VUCA та імплементація ініціатив BEPS в Україні;
– Безподаткова ліквідація – це міф чи реальність? Що це, та кому вигідно;
– Податкова амністія в Україні. Важливе, що варто знати.
Організатор: ЛІГА:ЗАКОН, партнер iT.Artel Лектор: Пилипюк Іванна, керуючий партнер міжнародної консалтингової компанії «International Consulting Group» Посилання для реєстрації.
13 жовтняВебінар “Зовнішньоекономічний контракт 2021”– Несумлінне ведення переговорів. Перевірка іноземного партнера;
– Зовнішньоекономічний контракт. Зміст зовнішньоекономічного контракту;
– Право, що застосовується ЗЕД контракту;
– Арбітражне застереження. Відповіді на запитання.
Організатор: ЛІГА:ЗАКОН, партнер iT.Artel Лектор: Іванов Костянтин, Радник по праву країн Східної Європи міжнародного адвокатського бюро FOXEN LAW OFFICE (Вільнюс, Литва/Санкт-Петербург, Росія). Реєстрація за посиланням.
19 жовтняВебінар “Податкові перевірки – всім приготуватися!”– Все про податкові перевірки;
– Підходи перевіряючих;
– Тренди податкових перевірок;
– Аналіз ключових претензій податківців;
– Оскарження результатів податкових перевірок.
Організатор: ЛІГА:ЗАКОН, партнер iT.Artel Лектор: Макеєва Олена, Голова ради директорів Аудиторської фірми «Аксьонова та партнери» GGI Реєстрація за посиланням.
26 жовтняVI щорічний форум про IT-рішення та інновації в агро “AGROIT FORUM 2021”– Автоматизація агропромислового комплексу;
– Планування, фінанси та економіка в агробізнесі;
– Веб-моніторинг і агроконтроль: контроль палива, контроль врожайності, зрошення;
– Рішення для тваринництва: управління фермою, контроль годівлі і автоматизація та ін.
Форум буде корисний для: представників агрохолдингів, с/г компаній та великих фермерських господарств (власники і керівники, IT-директори, директори департаментів моніторингу та контролю, безпеки, фахівці з аналізу облікових даних), виробники та постачальники обладнання. Більше за посиланням.
29 жовтняКонференція “DistributionMaster-2021. Нова реальність – виклики та рішення”– Аналітика поведінки споживачів: тренди в каналах дистрибуції;
– Методики та інструменти планування продажів та ефективного управління запасами;
– Шляхи оптимізації взаємодії виробника і дистрибутора в нових умовах ринку;
– Управління цінами у співпраці між продавцем, дистрибутором і виробником;
– Мотиваційні програми для персоналу і їх вплив на формування команди та ін.
Конференція корисна для: власників, керівників та топ-менеджменту виробничих, дистриб’юторських і торговельних підприємств. Може стати майданчиком для отримання консультацій щодо роботи програмних продуктів та нових сервісів супроводу користувачів. Деталі тут.

Щоб замовити участь в онлайн-семінарах сервісу “Лекторій” переходьте у форму зворотнього звязку нижче. У рядку “Коментарі” вкажіть свій номер телефону, щоб ми могли Вам зателефонувати! Або зателефонуйте нам:

+38 (050) 029 34 93, +38 (044) 495 45 37

Участь у Лекторії

Рекомендуємо також до розгляду:

Вгору