Search Task

Робота триває – черга на впровадження рухаеться! Найближчий старт проекту вже 03.11.2021

28.09.2021

Дорогі клієнти та партнери!

Ми вже розповідали вам, що наразі наша команда працює над 12 проектами і найближча дата старту, яку можна забронювати – це 01.10.2021, але робота триває, час йде, а наш лист очікування рухається вперед – дати старту на жовтень 2021 вже заброньовані. Дякуємо вам за проявлений інтерес та довіру!

Але що це означає для Вас? Що ми так само готові приступити до старту нового проекту автоматизації ваших бізнес-процесів і впровадження BAS ERP з 03.11.2021 року. А вже зараз ми з вами можемо пройти перші етапи пошуку оптимальних рішень і ретельно підготуватись до проекту або провести експрес-обстеження, тоді старт впровадження самого проекту відбудеться не пізніше 3 листопада.

Чому так сталося?

На даний час наша команда працює над 12 проектами. Завантаження максимальне, компанії та проекти різні – ми обов’язково будемо розповідати про них і ділитись досвідом реалізації у наступних матеріалах, тож слідкуйте за нашим іТ.Блогом!

Що ми пропонуємо?

Впровадження ERP або інших великих проектів відповідальний та довготривалий процес, він складається з послідовних етапів. Про них та терміни впровадження Ви можете почитати в нашому тематичному матеріалі за посиланням.

Наш досвід показує, що попередня підготовка до проекту може зайняти від одного-двох місяців до півроку, в залежності від масштабів проекту і рівня комунікацій між Виконавцем і Замовником. На кожному етапі робота ведеться обома сторонами та всім учасникам при цьому необхідно виділяти ресурси – і людські, і часові. Тому зараз ми активно проводимо підготовчі етапи: знайомство, з’ясування потреб і бізнес-процесів, що вимагають автоматизації, визначаємо необхідний функціонал і яке технічне рішення зможе його оптимально покрити. Результатом такої комунікації буде або запропонована існуюча програма з базовим функціоналом, або планування подальших дій по запуску проекту, або проведення експрес-обстеження, яке включено у вартість проекту.

Наша порада: не відкладайте на потім те, що може вже зараз підготувати Вас і Вашу команду до проекту або допоможе знайти інше оптимальне рішення перед стартом автоматизації. Якщо Ви згодні з нами, що не терміновість, а готовність обох сторін визначає якість спільного проекту, ми точно спрацюємось!

Вже зараз замовте консультацію і забронюйте нашу команду на проект, щоб він був реалізований за графіком і без сюрпризів.

Замовити консультацію

Рекомендуємо також до розгляду:

Вгору