Search Task

Найближчий старт проекту 01.10.2021 року. Що це означає?

28.07.2021

Дорогі клієнти та партнери!

Ми готові приступити до старту нового проекту з автоматизації ваших бізнес-процесів і впровадження BAS ERP 01.10.2021 року. Вже зараз можемо пройти з вами перші етапи пошуку оптимальних рішень і підготовки до проекту або проведення експрес-обстеження, але старт впровадження самого проекту буде не пізніше 1 жовтня.

Чому так сталося?

На даний час наша команда працює над 12 проектами та це мега круто! Спасибі, що не даєте розслабитися. Компанії та проекти різні, про них і про хід їх впровадження ми обов’язково будемо розповідати в наших наступних матеріалах.

Проекты над которыми работает команда Ай Ти Артель_данные на август 2021 года

Що ми пропонуємо?

Оскільки процес впровадження ERP і інших великих проектів не швидкий і відповідальний процес, він складається з послідовних етапів. Про ці етапи та терміни впровадження можете почитати в нашому тематичному матеріалі за посиланням.

Ґрунтуючись на нашому досвіді, попередня підготовка до проекту може зайняти від одного-двох місяців до півроку, в залежності від масштабів проекту і рівня комунікацій між Виконавцем і Замовником. На кожному етапі робота ведеться обома сторонами та всім учасникам при цьому необхідно виділяти ресурси – і людські, і часові. Тому ми зараз активно проводимо підготовчі етапи: знайомство, з’ясування потреб і бізнес-процесів, що вимагають автоматизації, визначаємо необхідний функціонал і визначаємо якими оптимальними рішеннями їх можна покрити. Результатом таких комунікацій є або пропозицію існуючої програми з базовим функціоналом, або планування подальших дій по запуску проекту, або проведення експрес-обстеження, яке включено у вартість проекту.

Не відкладайте на потім те, що зможе вже зараз підготувати вас і вашу команду до проекту, або знайти інше оптимальне рішення перед стартом вашої автоматизації. Якщо ви згодні з нами, що не терміновість, а готовність обох сторін визначає якість спільного проекту, ми точно спрацюємось!

Вже зараз замовте консультацію і забронюйте нашу команду на проект, щоб він був реалізований за графіком і без сюрпризів.

Замовити консультацію

Рекомендуємо також до розгляду:

Вгору