Укр Рус
Search Пошук по сайту

Виберіть компанію по автоматизації, в якій будете впевненими

28.05.2021

Щоб бути впевненими в компанії, яку Ви хочете запросити в свій проєкт по автоматизації бізнес-процесів, перевірте чи є вона членом Всеукраїнської Спілки Автоматизаторів Бізнесу (САБ). Це означає, що компанія має підтверджених професіоналів із автоматизації, а її спеціалісти регулярно проходять навчання із сертифікацією, є опубліковані впроваджені рішення. iT.Artel є членом САБ.

iT.Artel на щорічному семінарі членів САБ

Щороку САБ проводить семінар, який стає для автоматизаторів майданчиком для живого спілкування з колегами. Там ми розглядаємо актуальні питання та шляхи їх вирішення, ділимося успішними напрацюваннями та реалізованими проектами. 21-23 травня 2021 р. пройшов такий щорічний семінар членів САБ, який ми відвідали великою частиною своєї команди.

Чи слідкує компанія за розвитком галузі та продуктів – ще один показник, якого ми дотримуємось, аби гарантувати замовнику свої компетенції.

Стисла інформація з щорічного семінару членів всеукраїнської спілки автоматизаторів бізнесу:

  • Відмітили зростання продажів в цілому софту та ІТС, значить, все більше компаній діджиталізуються.
  • Виріс попит на електронний документообіг, тож, робимо висновок, що більшість спрощує свої процеси в частині обміну документами з контрагентами.
  • Йде розширення функціональних позицій в лінійці BAS в типових конфігураціях (BAS КУП, Бухгалтерія КОРП) та в галузевих (BAS Медицина, BAS Будівництво, BAS Облік паливного акцизу, ERP).
  • Відбувся спад на корпоративному ринку по впровадженням систем ERP класу – це дає розуміння, як непросто дається великим компаніям ця криза.
  • Зросли продажі ІТС (інформаційно-технологічний супровід), що радує, адже там стільки всього корисного: оновлення, доступи до сервісів, консультації з тех. питань чи обслуговування продуктів з автоматизації та, навіть, аудиторські, ексклюзивні семінари.
  • Цікавий стрибок продажів FREDO Звіт, коли податкова витребувала об’єднану звітність з ЄСВ та ПДФО за I квартал, бо в ньому в першому з’явилася ця форма з додатками, коли утворився шалений ажіотаж в бухгалтерських колах. 
  • Знов акцентували увагу на необхідність переходу з 1С:Підприємство на BAS.
  • Анонсували нові продукти, наприклад, ІТС Опендатабот.Ризики, з яким Ви зможете перевіряти на ризики компанії, ФОП і фізичних осіб у відкритих державних реєстрах (інформація про нього пізніше в розділі ІТ-продукти на нашому сайті).
  • Анонсували акції. Так, з 24.05 до 25.06 можна придбати FlyDoc за -50% (телефонуйте нам з питань придбання +38 (050) 029 34 93)

Семінар задає тон роботи всіх членів САБ на цілий рік, формує бачення подальшого розвитку, визначає тренди в сфері автоматизації бізнесу. В рамках семінару проводиться й День практикумів-тренінгів для тих спеціалістів, хто безпосередньо займається продажем та впровадженням систем автоматизації бізнесу.

В післясемінарні години відбулося традиційне обговорення питань бізнесу спільно з членами САБ, де ми обговорили питання, з якими стикаємось в роботі, креативили пропозиції їх вирішень.

Ми завжди в курсі подій, розширень та найкращих практик. Звертайтеся в iT.Artel:

+38 (044) 495 45 37

+38 (067) 189 34 58

+38 (050) 029 34 93

sale@it-artel.ua

Особистий кабінет

Вгору

Укр Рус