Search Task

iT.Artel бере участь в програмі кар’єрного розвитку студентів

26.05.2021

Internship – найпопулярніший в світі формат входу в професію та початку трудової діяльності, де кожен може проявити себе, набратися практичного досвіду та вже прокачати свої скіли, а після – отримати роботу. Такий формат стажувань є і в нас в iT.Artel. Як IT-компанія, що займається впровадженням систем автоматизації бізнесу та власними розробками ПЗ, ми постійно потребуємо вузькопрофільних фахівців і шукаємо їх всюди.

Ще при створенні компанії в 2003 році, ми почали співпрацю з вищими навчальними закладами та брали на практику студентів. Так, один з колишніх практикантів працює у нас розробником вже 5 років. Продовжив програму наш HR-відділ, який запустив участь Ай Ті Артіль у “Виставці програм практик і стажувань” від КНЕУ ім. В. Гетьмана. Київський національний економічний університет вже багато років проводить такі кар’єрні заходи з можливістю для молоді знайти свою роботу, а компаніям – знайти майбутніх фахівців.

Мета проста: виростити професіоналів своєї сфери діяльності з нуля. Після всіх криз і карантинів IT-галузь залишилася єдиною, яку не торкнулися закриття та скорочення. Компанія Ай Ті Артіль позитивно подолала всі хвилі кризи в країні і навіть розростається, продовжуючи пошук фахівців до себе в команду.

Однією з наших цінностей є переконання, що програми роблять люди для людей. Так, людські активи: фахівці, їх навички, навчання, планування кар’єри – стали визначальними принципами управління людськими ресурсами нашої компанії.

Ми, як українська IT-компанія, брали участь в програмі, присвяченій кар’єрному розвитку студентів міста Києва та отримали сертифікат-подяку від ректора ДВНЗ “Київського Національного Економічного університету імені Вадима Гетьмана” і директора ТОВ “Студ-поінт”. Детальніше з нашими досягненнями ви можете ознайомитися на сторінці “Про нас“.

Сертифікат від Ай Ті Артіль про проходження преддипломної практики_2021

Вже після першої виставки програм стажувань Ай Ті Артіль зацікавилося більше 20 осіб. Вони проявили бажання навчатися системам 1С, BAS, грамотному впровадженню та інтеграціям. Ми розробили план навчання для бажаючих стажуватися. Додатково, наш HR шукав зацікавлених студентів на сайтах пошуку роботи і ми запустили проект роботи зі студентами в життя.

На сьогоднішній день в Ай Ті Артіль закінчують свою програму навчання два студента: з коледжу інформаційних систем і технологій КНЕУ і з Національного університету харчових технологій. Для них це стало і технологічною виробничою та переддипломною практикою, разом з тим, і придбанням знань та навичок для обраної професії програміста. Підсумком навчання буде конкретний практичний результат: розробка конфігурації для платформи 1С для підприємства.

Програму навчання майбутніх фахівців веде провідний розробник Ай Ті Артіль. Хлопців вже ознайомили зі стандартами, познайомили з новою для них мовою програмування 1С і перейшли до специфіки, тепер – кожен по своїй темі створює програму, написану на 1С.

Після закінчення стажування і захисту робіт передбачається пропозиція про роботу в компанії Ай Ті Артіль вже готовим молодим розробникам.

Будьте, як наші перші стажисти та ще 10 успішних людей, які почали свою кар’єру зі стажування – приходьте до нас і починайте так само:

  1. Стівен Спілберг – американський кінорежисер. Почав свій шлях в кінематографі зі стажування в Universal Studios, в результаті його пробна короткометражка вразила керівників і йому запропонували семирічний контракт.
  2. Опра Вінфрі – ведуча ток-шоу та телепродюсер. Почала свою кар’єру зі стажування в WLAC-TV, філії телерадіомережі CBS і досягла успіху настільки, що програма запропонувала їй місце репортера.
  3. Том Хенкс – американський актор і режисер. Пройшов стажування на театральному фестивалі, яка дала майбутньому актору цінний досвід роботи в театрі та вселила в нього впевненість.
  4. Білл Гейтс – співзасновник корпорації Microsoft, розробник програмного забезпечення. Навчаючись в середній школі, Білл провів літо в якості пажа в Конгресі в Вашингтоні, де доставляв документи в кабінети та виконував різні адміністративні завдання, і зрозумів, що це – не його. Коли він став вже бізнес-магнатом, на слуханнях в Сенаті про можливу монополію Microsoft Гейтс нагадав журналістам про своє стажування і сказав, що саме тоді він навчився триматися подалі від політики.
  5. Ілон Маск – технологічний підприємець, інвестор і інженер, засновник SpaceX та гендиректор Tesla. Проходив стажування в банку, в Microsoft Canada, в компанії-розробнику відеоігор. Цей досвід допоміг сформувати кар’єрні цілі Маска в області фінансів, інформатики та технологій.
  6. Стів Джобс – промисловий дизайнер і співзасновник Apple. У 12 років почав стажування в Hewlett-Packard, компанії, що займається інформаційними технологіями, після того, як зателефонував генеральному директору та попросив роботу. І, хоча він збирав лічильники частоти, в основному просто вставляючи гайки, Стів охарактеризував можливість стажування як «рай». А ще там він познайомився зі Стівом Возняком, своїм майбутнім партнером по роботі та співзасновником Apple.
  7. Урсула Бернс – американська бізнес-леді, гендиректор компанії-провайдера телеком послуг VEON, член ради директорів Uber і глава Xerox. Почала працювати в Xerox в 1980 році в якості річного стажиста з машинобудування, одночасно отримавши ступінь магістра в Колумбійському університеті. Після стажування Бернс пройшла шлях від посади в області розробки продуктів і планування до виконавчого помічника і віце-президента. У підсумку, стала генеральним директором.
  8. Мері Барра – голова і генеральний директор компанії General Motors. Вона займає посаду генерального директора з 2014 року, а почала зі стажиста на їх заводі. Після стажування Барра перейшла до інших посад в GM, включаючи менеджера заводу, виконавчого інженера та керівника відділу кадрів, після – очолила компанію.
  9. Денніс Муйленберг – СЕО аерокосмічного гіганта Boeing. Почав стажування в Boeing в якості інженера в 1985 році. Брав участь у виробництві безпілотного розвідувального літака Condor. Пройшов шлях від інженерних до керівних посад і в 2015-му очолив компанію.
  10. Кевін Сістром – американський програміст і підприємець, співзасновник Instagram. Почав професійний розвиток зі стажування в Odeo – старому каталозі сайтів і RSS-синдикаті аудіо та відео. Попрактикувався в технологіях і став чудовим прикладом того, чого можна досягти за допомогою однієї ідеї.

Пишіть та телефонуйте, щоб дізнатися більше про програму навчання та стажування в iT.Artel та як до нас потрапити:

hr@it-artel.ua 

+38 063 647 76 04 Катерина (HR-менеджер)

Рекомендуємо також до розгляду:

Вгору