Укр Рус
Search Пошук по сайту

Пелотон із автоматизації бізнес-процесів від Олексія Бардакова на Merezha

05.05.2021

Пелотон – це новий формат практичних командних інтенсивів для українських підприємців малого та середнього бізнесу, створений на онлайн-платформі Merezha. Назва запозичена у вело- і мотоспорту, там – це рух в групі, який дозволяє спортсменам зберігати енергію за рахунок зменшення опору повітря. Таку ідею перенесено на онлайн-навчання, де команда учасників курсу прямує в бізнес-завданнях за лідером пелотону та проходить той самий шлях легше та швидше.

Програма MEREZHA.Pelotons дозволяє не просто вивчати теорію правильного руху, а робити це безпосередньо “на треку” та отримувати перевагу у бізнес-перегонах. Задля цього наш очільник Олексій Бардаков вступив до Мережі як експерт з автоматизації

Як працює MEREZHA.Pelotons

На Пелотоні ви отримаєте експерта-практика (у випадку з автоматизацією бізнес-процесів – це Олексій Бардаков), який візьме головний опір складнощів на себе.

Далі, проходитиме безкоштовний вебінар, на якому Ви дізнаєтесь програму курсу Пелотону, задасте питання експертові та окреслите завдання, що поставлені компанією перед Вами, для будування векторів курсу під Вас, зрештою – визначитесь з формою участі. Після вибору програми “слухача” або практичного “учасника”, необхідно буде сплатити за обраний курс (в нас це 500 грн. та 1200 грн. відповідно) та почнете практичні заняття.

На виході, кожен учасник отримує пропрацьовану дорожню карту подальших кроків автоматизації в своїй компанії.

Пелотон від Олексія Бардакова із автоматизації бізнес-процесів

13 травня о 15:00 в Zoom відбудеться безкоштовний вступний вебінар із автоматизації бізнес-процесів. На курсі буде охоплено практику й маленьких компаній, і великих підприємств. На вступному вебінарі Ви зможете вільно задавати експертові Олесію Бардакову будь-які питання зі свого бізнесу, а на наступному ж занятті вже побудувати перший бізнес-процес. 

Так, за чотири тижні учасники Пелотону розберуться в своїх власних бізнес-процесах, подивляться, що та як необхідно автоматизувати, отримають дорожню карту дій конкретно для свого бізнесу. Реєстрація відбувається вже зараз на сторінці Пелотону https://www.merezha.ua/pelotons/887/ 

Форми участі: слухач – онлайн відвідування занять та доступ до матеріалів; учасник –  не просто слухає курс та виконує домашні завдання, а й отримує фідбек від експерта та доступ до питань-відповідей. До навчання в якості “учасник” допускається тільки 10 осіб для якісного розподілу уваги експерта всім. Не гайте часу – скоріш реєструйтеся на вступний безкоштовний вебінар, після якого зможете забронювати бажане місце в Пелотоні та досягти своїх цілей по автоматизації.

Ви клієнт iT.Artel?

Ми любимо та цінуємо наших клієнтів. Тому демонструємо ділом, а не лише словом – для всіх, хто вже співпрацює або співпрацював із нами, діє промо-код, за яким кожен може стати “слухачем” Пелотону “Автоматизація бізнес-процесів” безоплатно, а “учасником” з активною участю – зі знижкою. Так само умови лояльності діють для наших старих друзів та партнерів – членів Асоціації “Укрлегпром”. Запитуйте промо-код в нас напряму за телефоном: +38 (050) 029-34-93.

Для кого буде корисним Пелотон

Власникам та ТОП-менеджменту малого та середнього бізнесу, бізнес-аналітикам, керівникам напрямків автоматизації або представникам “розвитку компанії”, ІТ-департаменту, бухгалтерії, департаменту логістики та закупівель тощо. Представникам бізнесу – тим, що планують і замислюються над автоматизацією чи тим, хто вже розпочав.

Більш детально, що це за курс та як він буде проходити, ми розповімо на безкоштовній презентації всього курсу. 

Детально про наш Пелотон дивіться на Merezha.Pelotons. Реєструйтеся та заходьте!

Відвідайте безкоштовну презентацію та задайте питання безпосередньо експерту – Олексію Бардакову.

Пелотон із автоматизації бізнес-процесів на Merezha Олексій Бардаков

Особистий кабінет

Вгору

Укр Рус