Укр Рус
Search Пошук по сайту

Компанія iT.Artel та Олексій Бардаков на Merezha за підтримки ЄБРР

26.04.2021

Минулого року розпочала свою діяльність онлайн-платформа для бізнесу Merezha, яка має на меті поєднання бізнесу та експертизи. 

Що таке Merezha та для чого вона існує

Перша унікальна бізнесова мережа, що об’єднує представників малого та середнього бізнесу з експертизою від реальних практиків. Цей проєкт в Україні фінансується ЄС у рамках ініціативи #EU4Business та впроваджується ЄБРР. Він має на меті надавати професійні рішення, за допомогою залучених бізнес-експертів в Merezha, аби українські підприємства вирішували свої питання в бізнес-процесах швидко та доступно.

Пошук рішень витрачає ресурси, яких в малого та середнього бізнесу й так обмаль. Складно в такому широкому інформаційному полі, де безліч різних компаній-підрядників пропонують свої послуги, знайти того, хто допоможе вирішити поставлені перед Вашим бізнесом завдання.

На платформі вже є експерти з понад 50-ти сфер бізнесу (маркетинг, операційна ефективність, IT, HR тощо), які довели свій професійний рівень по заявлених напрямках. Підприємцеві варто лише зареєструватися, зазначити бізнес-процес, в якому потрібна допомога фахівця та Merezha запропонує з поміж 200 експертів, потрібних для конкретної задачі – вибирайте свого по профайлу та кейсам. 

Чи навпаки: Ви можете стати експертом та надати свій досвід і напрацювання для тих, хто шукає фахової підтримки.

Олексій Бардаков на Merezha

Для експертності в питаннях IT-процесів був запрошений Олексій Бардаков, який є засновником та директором компанії-інтегратора iT.Artel. Компанія автоматизує бізнес-процеси вже 18 років в комерційних та держбюджетних підприємствах, на виробництві та в сервісних компаніях, обслуговуючих установах.

Олексій Бардаков виступає експертом з трьох напрямків:

  • діджиталізація бізнес-процесів;
  • розробка та впровадження IT-рішень;
  • впровадження ERP-систем.

Олексій приєднався до мережі експертів, оскільки мета проекту від ЄБРР перетинається з декількома цінностями нашої компанії і ми не змогли залишитись осторонь:

  • Люди для людей. Ми вбачаємо, що ІТ-продукти – це не просто програма, яку треба встановити та піти – це рішення, які створюють люди для людей. За успішними компаніями стоїть команда. Чи вони експерти в своїй справі, чи вас  розуміють, чи комфортно з ними спілкуватися – це все важливо визначити для себе при пошуку підрядників, бо вам з ними працювати. 
  • Знання та технології. Це ресурси, яким немає меж. Проте й все охопити неможливо. Ми завжди раді поділитися цим ресурсом в сфері діджиталізації для бізнесу.

Про автоматизацію бізнес-проців багато хто чув, та мало хто розуміє, що це й як це працює. Незрозуміло, з чого розпочати діджиталізацію та хто це буде робити. Чи потрібна на підприємстві ERP і скільки це коштує. Немає ніяких методичок чи пояснювальних відео, щоб розібратися.

Підприємцеві не треба витрачати час на пошук цих відповідей! Є експерти з практичним досвідом, які їх нададуть. В нашому арсеналі напрацьовані рішення з досвіду в автоматизації, велика експертиза в питаннях діджиталізації бізнес-процесів, впровадженні ERP-системи, розробці та впровадженні IT-рішень.

В чому сила Мережі 

Алексей Бардаков эксперт на МережаОбирайте експерта. В акаунті Олексія Бардакова на сторінці Мережі Ви зможете ознайомитись з реалізованими кейсами та призначити особисту онлайн-зустріч, на якій попрацювати разом з Олексієм над рішенням для свого питання.

Прямо на онлайн-платформі призначайте зустрічі, ставте задачі, отримуйте професійні відповіді, беріть участь у створених експертом онлайн-подіях, переглядайте його успішні кейси та переймайте досвід, яким він ділиться у своєму акаунті.

Вся інформація, яка опублікована на сторінках експертів адмініструється Мережею та перевіряється. Кейси є реальними підтвердженими впровадженнями, які були перевірені та доведені цифрами, й отримали дозвіл на опублікування від клієнта особисто представниками Мережі.

Кейси наших клієнтів

Наразі у вільному доступі на сторінці Олексія є 4 дієвих кейса, в яких показані результати автоматизації конкретних випадків, що можна імплементувати чи змінювати під Вас. 

  • Як ми автоматизували збір інформації на металобазі з кранів та вагів, та покращили роботу управління складом.
  • Як ми інтегрували лінійки продуктів BAS з сервісом “CONTR AGENT” від Ліга:Закон та працюємо в одному інтерфейсі, економлячи час на створенні карток та гроші на юридичній перевірці.
  • Як ми розробили веб-інтерфейс планувальника візитів для СТО та збільшили їм швидкість обслуговування на 40%.
  • Як на швейному виробництві, що вже розрослося в потребах управлінського обліку, перейшли з 1С:Управління торговим підприємством на BAS ERP та підвищили реалізацію виробничих процесів.

У спілкуванні з нами можна знайти рішення з автоматизації виробництва у різних сферах: легка, харчова, переробна, енергетична промисловість. Головна наша компетенція – у системах ERP-класу.Заходьте в Merezha, підписуйтесь на сторінку Олексія Бардакова та отримуйте релевантні своєму запиту знання особисто від засновника компанії та експерта з 20-річним досвідом роботи в ІТ.

Особистий кабінет

Вгору

Укр Рус