Search Task

Початок інформаційно-технологічного супроводу програм попереднього покоління за підвищеними тарифами (“ІТС Ретро”)

08.02.2021

У зв’язку із застарінням технологій, втратою актуальності і як результат зниженням попиту та випуском на ринок нових, більш сучасних рішень, деякі програмні продукти для автоматизації бізнес процесів переводять на новий тариф супроводу.

Такими прикладними рішеннями стали популярні деякий час тому – “Управління торговим підприємством” (УТП) і “Управління виробничим підприємством” (УВП). 

Відтепер вони являються програмами попереднього покоління, трудомісткість підтримки яких зросла пропорційно падінню на них попиту на ринку. Однією із вагомих причин став масовий попит та перехід на нові програмні рішення лінійки BAS, розроблені з використанням новітніх технологій і передових підходів до юзабіліті, в яких додані нові можливості, європейський досвід та відповідність українському законодавству.

У зв’язку з цим, САБ було прийнято рішення надавати супровід програмам попереднього покоління за підвищеним тарифом “ІТС РЕТРО”, який набуває чинності в липні 2021 року. До того часу УТП та УПП будуть супроводжуватися за стандартними тарифами ІТС – ТЕХНО та ПРОФ. 

Для подальшого отримання своєчасних оновлень в частині регламентного обліку та підключення сервісів інформаційно-технологічного супроводу (ІТС), користувачі програм попередніх поколінь – УТП і УВП можуть їх отримувати за підвищеними тарифами (пакет ІТС Ретро). 

Залежно від складності прикладного функціоналу програми попереднього покоління ІТС Ретро підрозділяється на 4 категорії. 

З 01.07.2021 року планується здійснення підтримки: 

  • програми  УТП – за ІТС Ретро 1-ї категорії;
  • програми УВП – за ІТС Ретро 2-ї категорії.

Це дасть користувачам час для спокійного переходу на сучасні програмні продукти та дозволить розробникам забезпечити якісну і своєчасну підтримку змін законодавства на період переходу.

ІТС Ретро включає всі сервіси ІТС ПРОФ:

  • доступ до онлайн-сервісу “Оновлення програм” для програм, які підтримуються за ІТС Ретро;
  • повний доступ до онлайн-бази сервісу “Інформаційна система ІТС”;
  • доступ до онлайн-сервісу “Лінія консультацій”;
  • доступ до онлайн-сервісу “RDI Service”;
  • доступ до онлайн-сервісу “FREDO Звіт” для юридичних осіб;
  • доступ до онлайн-сервісу “FREDO ДокМен”;
  • доступ до онлайн-сервісу “Консультації аудитора” (12 консультацій);
  • сервіс “Лекторій” (очне відвідування, онлайн доступ, перегляд відеозаписів).

Вартість ІТС Ретро за видом договору

ІТС Ретро_інформаційно-технологічна підтримка програм попереднього покоління_УТП_УВП_iT.Artel
Рекомендуємо також до розгляду:

Вгору