Search Task

З наступаючим Новим Роком та Різдвом!

28.12.2020

В першу чергу, від імені всієї нашої команди iT.Artel, хочу подякувати нашим клієнтам за довіру та співпрацю. Ви нас надихаєте йти на випередження, знаходити нові рішення складних завдань та весь час вдосконалюватись. За цей непростий рік ми не лише вистояли, та ще і досягли успіху. Завдяки підтримці та злагодженій роботі ми постійно розширюємо нашу команду, щоб встигати вчасно виконувати всі задачі і перевершувати очікування вас, наші дорогі клієнти. За 2020 рік ми потрапили в трійку найкращих по реалізованим програмним рішенням лінійки BAS та стали другими в Україні по впровадженим великим проєктам – BAS ERP. Ми поповнили наш продуктовий портфель програмними новинками, розробили два власних  унікальних продукта та вже готуємо запуск нових.

У 2021 році бажаємо всім вам і вашим близьким міцного здоров’я, щастя та приємних незабутніх вражень. Бажаємо професійного успіху та процвітання. Фінансової незалежності та визнання.

Зі своєї сторони обіцяємо в новому році стати ще кращими і радувати Вас новими розробками, акціями та знижками. Приділяти вам ще більше уваги, адже справжня турбота проявляється у деталях.

Чекаємо вас після свят до нас у гості на запашну каву.

З повагою, Олексій Бардаков.

Директор та засновник iT.Artel.

Рекомендуємо також до розгляду:

Вгору