Search Task

НОВИНКА ВІД ЛІГА:ЗАКОН – VERDICTUM PRO

28.09.2020

Сучасний помічник та єдина інформаційна платформа LIGA 360 буде доповнена новою конфігурацією Verdictum Pro. До кінця вересня (30.09.20 включно) можна безкоштовно, без додаткових оплат протестувати можливість нової конфігурації – передбачення перемоги в судах першої інстанції.

Нагадуємо, що сервіси Verdictum інструмент “must have” для тих, хто активно працює з судовими рішеннями – суддів, адвокатів, юрисконсультів, співробітників юридичних фірм. Можна обрати свій Verdictum – господарський, адміністративний, або кримінальний.

Будь-який з обраних дає можливість:

  • проводити аналіз судових рішень;
  • легко користуватись пошуком по різним запитам: ключові слова, параметри рішень та нормативно-правові акти;
  • налаштувати аналітичні фільтри;
  • ознайомлюватись з історією проходження справи;
  • побудувати власні збірки – Обраних та Референт;
  • мати під рукою інформацію про судові засідання, відслідковувати їх розклад.
  • працювати онлайн в хмарі 24\7;
  • користуватись базою судових рішень залежно від обраного профілю: господарські, цивільні, кримінальні та адміністративні справи.

Повний функціонал VERDICTUM PRO – передбачення перемог в судах з першої по третю інстанції, буде доступний лише з 01.10.2020 року. До цього часу усі власники діючих модулів LIGA360: Адвокат v.2, Адвокат, Партнер Юридичної Компанії та пакетів для юристів: професійний, оптимальний, преміум або розширений, можуть безкоштовно користуватись VERDICTUM PRO, але з доступом до прогнозів лише першої інстанції.

Бажаючі вже зараз можуть придбати новий модуль за спеціалізованою індивідуальною ціною. Для цього необхідно, щоб наш менеджер поспілкувався з вами і розрахував пропозицію.

Можна зателефонувати нам:

Відділ продажів та підтримка iT.Artel

044) 495-45-37 (багатоканальний)

067) 189-34-58 (Київстар)

050) 029-34-93 (Vodafone) або залишити заявку на зворотній зв’язок.

З 01.10.2020 року повний функціонал вже буде доступний в деяких пакетах LIGA360 і вартість на них буде змінено. Про всі зміни та можливості повідомимо трохи згодом, але вже зараз можемо надати вам консультацію.

З повним прайсом усіх рішень LIGA360 можна ознайомитись на нашому сайті за посиланням.

Рекомендуємо також до розгляду:

Вгору