Search Task

Нові пакети в ІТС. Лише необхідне та ще дешевше.

07.08.2020

Ще на початку липня ми повідомляли про зміни у тарифних пакетах на рішення від ІТС Україна. Останній місяць літа сміливо можна присвятити підприємцям та бухгалтерам. Свято бухгалтера закінчилось, а підприємця ще попереду.

Крім існуючих можливостей підключення до сервісів “FREDO Звіт” і “FREDO ДокМен” з 01.08.2020 р. додано нові пакети сервісів “FREDO” для юридичних осіб та для фізичних осіб – підприємців (ФОП).

Тепер підприємці та бізнес, незалежно від розміру компанії та оборотів, можуть придбати 3 в 1:

  • здача електронної звітності;
  • адміністрування ПДВ;
  • електронний документообіг (“FREDO ДокМен”).

Але приємним залишається те, що коштують такі програмні рішення дешевше, ніж вартість підключення до кожного із зазначених сервісів окремо. Тобто, звітуєш, реєструєш податкові та ще й обмінюєшся первинкою в одній програмі.

Як і раніше, ліцензію можна придбати на 12 місяців. Крім цього, на реєстраційний номер програмного продукту, на який вже оформлений тариф, що включає сервіси “FREDO”, можна підключити додаткову юридичну особу або ФОП за відповідним тарифом сервісів “FREDO” на термін від одного до 12 місяців.

Чекали? – Новий пакет онлайн-сервісів “Бухгалтерський”.

З 01.08.2020 р. для користувачів доступний новий пакет, в який входять онлайн-сервіси ІТС, які допомагають користувачам бухгалтерських або облікових програм працювати онлайн і не хвилюватись про контроль різних рішень від різних постачальників. Основна ідея випуску такого пакета – запропонувати користувачам ліцензійних продуктів єдиний пакет онлайн-сервісів, корисних бухгалтеру з перших годин роботи в програмі, та ще й з вартістю нижче, ніж покупка доступу до кожного онлайн-сервісу окремо.

Склад сервісів у тарифному пакеті “Бухгалтерський”:

  • доступ до онлайн-сервісу “Пактум.Контрагент” пакет “Бізнес 2200”;
  • доступ до онлайн-сервісу “FREDO Звіт” для юридичних осіб;
  • доступ до онлайн-сервісу “FREDO ДокМен”;
  • доступ до онлайн-сервісу “Консультації аудитора” (12 консультацій);
  • сервіс “Лекторій” (очне відвідування, онлайн доступ, перегляд відеозаписів).

Деталі придбання продукту: 

  • Можна оформити один пакет онлайн-сервісів “Бухгалтерський” на один реєстраційний номер програмного продукту.
  • Ліцензія на рік обслуговування.

Також нагадуємо, що з 01.09.2020 будуть змінено ціни на онлайн-сервіси “ІТС Україна галузеві”. Тож не втрачайте час замовити за старими цінами. Більш детально з прайсом можна ознайомитись за посиланням.

Рекомендуємо також до розгляду:

Вгору