Укр Рус
Search Пошук по сайту

Нові відеоматеріали по роботі BAS ERP для меблевих компаній

27.07.2020

На минулому тижні цикл відеоматеріалів по роботі BAS ERP для меблевих компаній поповнено ще двома випусками.

Тож якщо у вас меблеве виробництво або ви меблева компанія і використовуєте або плануєте використовувати BAS ERP, то переходьте на наш офіційний YouTube канал до відповідного плейлиста, де ми публікуємо відео спеціально для вас.

Найсвіжіші випуски: 

  • #15 | Головні НДІ. Набори упаковок від 14.07.2020 року. Загальна тривалість відео 3:17 хвилин.
  • #16 | Головні НДІ. Довідники продажів та фінансовий блок від 23.07.2020 року. Тривалість 4:15 хвилин.

У випуску № 15 ми розглянули довідник “Набори упаковок” та створили приклад упаковки. На відміну від попередніх довідників, даний довідник можна заповнювати по мірі необхідності, в процесі створення видів номенклатури або номенклатури, так як заздалегідь передбачити всі варіанти упаковки для всієї номенклатури досить важко.

16 випуск присвячено довідникам: «Цінові групи», «Групи аналітичного і фінансового обліку», також записали довідники значеннями за замовчуванням.

Нагадаємо, BAS ERP – це система комплексної автоматизації, в якій все побудовано на налаштуванні довідників “Видів номенклатури” та “Номенклатури” (тобто налаштування самої номенклатури в довіднику). Якщо з самого початку не провести комплексний аналіз всієї діяльності компанії, а займатися покроковим впровадженням (в нашому випадку – суто виробничий контур), то це призведе до того, що за результатами діяльності зібрати повноцінну аналітичну звітність у всіх розрізах – не вийде, так як на підставі зареєстрованих в системі рухів ТМЦ (виконання виробничих замовлень або замовлень продажів / закупівель), не будуть сформовані всі необхідні дані фінансового блоку. 

Теж саме і для фінансової складової в системі – якщо виконати налаштування номенклатури тільки для формування фінансової звітності, то повноцінно управляти процесами продажів, виробництва і закупівель, так само, не вийде. 

В результаті – налаштування НДІ потрібно буде проводити з початку. Завдання нашого прикладу – показати управління виробничим процесом.

У наступному відео ми розглянемо та заповнимо довідник «Способи забезпечення потреб». Тож підпишіться на наш офіційний канал і ви зразу після нашої публікації отримаєте сповіщення про нове відео. 

Всі свої питання можете писати у коментарях під відео або телефонуйте 044 495 45 37.

Особистий кабінет

Вгору

Укр Рус