Search Task

З Днем працівника торгівлі!

24.07.2020

Цієї неділі всі, хто пов’язаний з торгівлею відзначають своє професійне свято. Добре, що це неділя, можна чудово відпочити.

Насправді, торгівля – важлива сфера економіки. Саме на неї припадає значна частка податкових надходжень до бюджету країни, в ній задіяна велика кількість людей ніж в інших сферах.

Найвідоміший продавець в історії – Джо Джирард. Найцікавіше, він вирішив займатися продажами тільки у 35 років. За 15 років роботи Джо продав понад 13 тисяч машин і став кращим в цій справі. Причому він працював з приватними особами і не займався оптовими угодами з великими компаніями. Його результат продажів занесений в Книгу рекордів Гіннесса і досі ніким не побитий.

Ми в Артіль сміливо можемо зробити висновок, торгівля – це не робота, це мистецтво! Що звичайно ж і підтверджує наш відділ продажів.

Дорогі наші колеги, клієнти та партнери, нехай у вас все виходить блискуче, витончено, красиво та легко! Нехай ніколи не спадає потік покупців, і жоден з них не піде без покупки і подяки чудовому продавцю! Бажаємо вам ставити рекорди і досягати успіху у вашій нелегкій праці.

З любов’ю, iT.Artel!

Рекомендуємо також до розгляду:

Вгору