Search Task

До дня бухгалтера “Невиданий щоденник НЕтипового бухгалтера”

16.07.2020

Навіщо я це пишу? Навіщо я це взагалі зараз роблю? Так багато питань і так мало відповідей … Я ж вела щоденник ще в школі, так давно. Ні, не так давно! Я жмолода і красива!

Ні, я все таки знаю, чому я почала писати – мені так боляче! Вже 9:02 а мене ніхто ще не привітав! Адже сьогодні мій професійний день. Як таке можна забути? Значить як наложку вам провести, то Свєточка не забуває. Як в банк за готівкою збігати, Свєточка ланню мчить. А як привітати з днем ​​бухгалтера Свєточку, так нікого і немає …

iT.Artel_Бухгалтерія - це..

Сьогодні навіть раніше встала, зачіску і макіяж зробила, нове плаття одягла, так поспішала, так поспішала, що навіть поїсти забула, а чергою в коридорі навіть і не пахне.

Гаразд, вмикаю комп’ютер …

 – Невдячні! (Продовжую ображатись …)

Так я ж нормальна, не сварюсь. Завжди допомагаю! Молода та красива. Мені всього 30, ну добре 35. Так, пароль в систему … – s_v_e_tochka1979

Ой, бурчить. По-моєму в мене десь була цукерка? Гаразд, поки завантажується клієнт-банк і BAS заварю каву.

О! Цукерка!

iT.Artel_Бухгалтерія - це..

Треба ж, тільки стала розгортати, як “грім з неба”. Знову Валера. Йому, зараза, в екстрасенси йти на СТБ, він би став призером з пошуку цукерок. Дивно, що він ще тут працює і сміливості вистачає до мене заходити. На вигляд звичайний системний адмін, а на корпоративі – Животное. Та й жарти у нього дурні. Бачиш, йому смішним видається те, що на всіх корпоративах директор з бухгалтером разом сидять. Каже – “Звикають”. Ха-ха, прям смішно не можу … Бісить! Гуморист-екстрасенс, хр … ів.

Валера, Валера … на-на-на надежда и вера … на-на-на … Ой, що це я? Але пісня гарна.

Так, план на сьогодні – ліміт запросити, ПДВ звірити. Податкові в кабінеті на всяк витадок перевірити. Ой, відчуваю, знову кабінет зависне … Потрібно подивитися, що дівчатка в групі на фейсбуці пишуть …

Між іншим, серед бухгалтерів у всьому світі 85% – жінки. Така статистика пояснюється досить монотонною роботою, яка вимагає посидючості й зосередженості. Ось хотіла б я подивитися як директор – Артем Петрович, сів би баланс зводити. Ага, прям бачу як проводки перевіряє, потім копійку шукає. А коли баланс зійдеться так  кричить і стрибає від радості. Ридав би як дівчинка на другій хвилині, на цифри вдивляючись. У нього терпіння не вистачить всидіти на місці, а ще ж смикають постійно. Відволікають всякі Валери … Бісить!

Добре, що з телефону на Лігу360 можу зайти, та зміни і коментарі почитати. А то цей Валера таке щось наробив, що і зайти з комп’ютера не можу. Сисадмін, блін.

До речі, потрібно нагадування поставити, сьогодні ввечері ще вебінар потрібно прослухати (роз’яснення чергові). Як в голові все утримати ?! Нам бухгалтерам і 1-го вересня – “День знань” з школярами святкувати можна. Вчимося постійно, як не одне, так інше. Як не п’яте, так десяте. Благо, на ютуб у iT.Artel відео навчальні за програмами є. Підписалася, так хоч точно знаю коли щось нове є.

Ого, 9.30 вже. Швидко побігла накладні проводити. Поки ж перевіриш все. Ось є ж нормальні контрагенти, поставили FlyDoc, так проблем менше. Перевірила і відправила скопом все. Так ні ж, є ще старожили – з папірцями, хоч би проводили нормально, а то і не допросишся (((.

9.33 Фух, як на духу, але ж і вихідний можна було б дати. 16 липня все таки. Зараз в басейні поплавала б, літо все ж. Так куди вже там, хоч би свої привітали. Ось хоч дівчата в фейсбуці вітають, та листівочки iT.Artel шле. Приємно як!

9.37 – все, втомилася! Пишу заяву. Йду.

Заява. Я, Красива Світлана Вікторівна прошу … Я королева ночи сегодня точно, глаза н е прячу, я больше не заплачу … Тьху ти! Радіо, зараза. Папір тільки зіпсувала.

iT.Artel_Бухгалтерія - це..

Гаразд, розвісила тут. Он роботи ще скільки … Зроблю я поки “Зведену”, подивимося що тут відбувається.

Ой, не друкує. Капец! Навіть принтера не видно.

ВА-ЛЕ-Раааа! Чому принтер не знаходить? Що ти знову вже оновлюєш???

Господи, сил на нього немає. тільки 9.40, а вже нерви мені робить. Ну що ж ти, Валера, за людина? Кожен раз тебе прошу попереджати, а ти забуваєш. У мене ж робота кипить, а тут на тобі.

Валера, а ти взагалі знаєш що відомого чиказького злочинного боса Аль Капоне змогли посадити за грати завдяки бухгалтерам? Його підозрювали в багатьох злочинах, починаючи від незаконної торгівлі алкоголем і закінчуючи вбивствами, однак змогли заарештувати і посадити до в’язниці лише за ухилення від сплати податків. Так що ти не зли мене! Я тобі таке можу зробити, а потім ще +20% ПДВ додам, так що і мало не буде.

Мені ще заповнити дані по проведеній вчора на складі ревізії, оформити документально і зробити по ній звірку з матеріально-відповідальними особами. Прикидаю: за часом  піде 2-3 години. А це я ще пошту не встигла перевірити. Ой, скільки там кореспонденції! Всім відповісти ще потрібно.

Поки лаялася на Валеру, навіть не помітила як він втік. Спритний, блін. Напевно нити пішов. Звичайно, я теж часом плакати хочу, коли дивлюся на список завдань на сьогодні.

По-моєму хтось коридором йде? Напевно Артем Петрович завдання несе. Як же я втомилася, але ж сьогодні моє свято, відпочити б. Як же прикро, коли ніхто не вітає, але ж для мене це важливо. Так боляче…

Ой, як серце закалатало, коли двері відчинилися. Так і знала….

Ось заходить Артем Петрович. Ой, з великим букетом квітів! Навіть Валера, зараза, з тортиком великим. Колеги підтягнулися … Таки не забули. Так приємно. Як же я їх люблю!

Все, побігла чайок ставити своїм дорогим …

iT.Artel_Бухгалтерія - це..

А ми, тим часом, дорогий бухгалтер та аудитор, від усієї команди iT.Artel поспішаємо привітати тебе зі святом. Ми точно знаємо, ти унікальний, нетиповий і дуже цінний співробітник для кожного в компанії. У тебе стільки клопоту і думок в голові, що нам складно уявити, але ми намагалися показати в історії 30 хвилин з життя))) І це тільки перших 30, страшно уявити як ти все встигаєш? Ти стільки всього знаєш і робиш, а колеги часом не цінують. Твоє бухгалтерське гніздечко завжди з ранку виглядає дуже навіть акуратно. Всі стопочки складені, необхідне під рукою. Ти завжди готовий (а) до виконання великих планів. Ти не залишаєш наші імейли без відповіді. До тебе завжди можна прийти за порадою і допомогою. У твоєму кабінеті завжди затишно і є щось смачненьке. Ми точно знаємо це тому, що ти завжди радий (а) бачити нас в гості. Звичайно солодощі допомагають додати активності, швидкості і сприяють поліпшенню працездатності твого могутнього розуму і професіоналізму. З такою кількістю завдань і відповідальності тобі просто необхідна порція такого своєрідного енергетичного заряду.

Бажаємо тобі, щоб твоя світла смуга і твої успіхи завжди йшли по кривій Бернуллі – один раз виникнувши щастя, буде існувати вічно. Щоб колеги ніколи не забували те, що для тебе дійсно важливо і, звичайно, не засмучували, а керівництво завжди цінувало і балувало.

З любов’ю, iT.Artel.

Рекомендуємо також до розгляду:

Вгору