Search Task

BAS ERP ДЛЯ МЕБЛЕВИХ ПІДПРИЄМСТВ # 13 ГЛОБАЛЬНІ НДІ. ОДИНИЦІ ВИМІРУ

16.06.2020

Мета сьогоднішнього огляду:
Розглянути довідник Одиниці вимірювань і заповнити довідник основними одиницями вимірювання компанії.
Перейдемо до заповнення довідника.

У довіднику знаходяться одиниці виміру номенклатури (товарів, послуг, виробленої і споживаної продукції). Одиниці виміру в подальшому використовуються в довіднику «Види номенклатури» (як значення за замовчуванням для номенклатур, які створюються в відповідному вигляді), «Номенклатура» (як одиниці виміру відповідної номенклатури), а також в довіднику «Набори упаковок» (для налаштування перерахунку номенклатури з упаковок в штуки. Наприклад, якщо Постачальник нам поставляє лак в тарі по 10 літрів, а на складі і в виробництві він враховується в літрах).

У довіднику доступні такі команди:
Знайти – стандартна команда пошуку в системі;
Створити – для додавання нового запису. Запис можна додавати в ручному режимі, але краще використовувати класифікатор. Для додавання з класифікатора ми закриваємо вікно запиту на створення і викликаємо команду «Підібрати з класифікатора».

У вікні, за допомогою виклику стандартної команди пошуку (поєднання клавіш Ctrl + F) або в ручному режимі вибираємо одиниці виміру, які використовуються в компанії і при натисканні на кнопку Ок, система, створює відповідні записи в довіднику одиниць вимірювань.
У наступному відео ми заповнимо довідник «Політика обліку серій».
Якщо у Вас є побажання і питання по налаштуванню системи – залишайте коментарі під відео. Після закінчення блоку Нормативно довідкової інформації ми плануємо записати окремий ролик, присвячений Вашим питань і відповісти на них.

Рекомендуємо також до розгляду:

Вгору