Search Task

Початок продажу галузевих продуктів “PM Управління проектами”

29.04.2020

Сповіщаємо про початок продажу галузевих продуктів “PM Управління проектами” (версії ПРОФ і КОРП) – спільного рішення, призначеного для автоматизації широкого кола завдань в рамках управління проектами, програмами проектів і портфелями проектів на підприємствах і в організаціях різних галузей, що є розвитком рішення “Управління проектним офісом”.

Програмний продукт поставляється в електронному вигляді. У комплект поставки входять всі необхідні дистрибутиви, документація, набір пін-кодів, реєстраційна анкета і користувацька угода. Можна придбати основну поставку програмного продукту разом із клієнтськими і серверними ліцензіями.

Апгрейди основних поставок

Придбати продукт  “1С:Підприємство 8. PM Управління проектами ПРОФ” на умовах апгрейду можуть зареєстровані користувачі програмних продуктів, що включають конфігурацію “Управління Проектним Офісом”.

Придбати продукт  “1С:Підприємство 8. PM Управління проектами КОРП” на умовах апгрейду можуть зареєстровані користувачі програмних продуктів, що включають конфігурацію “Управління Проектним Офісом”, а також зареєстровані користувачі продукту 2900002168884 “1С:Підприємство 8. PM Управління проектами ПРОФ”.

Апгрейди клієнтських ліцензій

Для користувачів, які здійснили перехід з “Управління проектним офісом” на продукт “PM Управління проектами ПРОФ” або “PM Управління проектами КОРП”, передбачений апгрейд на ліцензії “1С:Підприємство 8. PM Управління проектами” з ліцензій “1С:Підприємство 8. Управління Проектним офісом

Сервісне обслуговування програмних продуктів, що містять конфігурацію “PM Управління проектами ПРОФ”, і підтримка користувачів в частині роботи з платформою здійснюється за договором інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з активним сервісом ІТС Галузевий 1-ї категорії.

Сервісне обслуговування програмних продуктів, що містять конфігурацію “PM Управління проектами КОРП”, і підтримка користувачів в частині роботи з платформою здійснюється за договором інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з активним сервісом ІТС Галузевий 2-ї категорії.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ “PM УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ”

Рекомендуємо також до розгляду:

Вгору