Search Task

Початок продажу програмного продукту UA-Бюджет. Комунальне підприємство

12.03.2020

З початку продажу 1 грудня 2017 року лінійки програмних продуктів UA-Бюджет мережею партнерів вже автоматизовано більше ніж 8000 робочих місць по всій Україні в організаціях, що перебувають на державному фінансуванні.

Враховуючи побажання щодо забезпечення потреби ринку, посилення конкурентної переваги і розширення асортименту, сповіщаємо про початок продажу нового програмного продукту лінійки UA-Бюджет –

UA-Бюджет. Комунальне підприємство

UA-Бюджет. Комунальне підприємство   призначений для автоматизації бухгалтерського обліку комунальних унітарних підприємств: комунального некомерційного підприємства (КНП) або комунального комерційного підприємства (ККП), що здійснюють будь-які види комерційної і некомерційної діяльності: надання послуг, виробництво, тощо, у відповідності до чинного законодавства України та забезпечує складання обов’язкової (регламентованої) звітності.

Програмний продукт дозволяє ведення обліку неприбуткової і комерційної діяльності в єдиній інформаційній базі та забезпечує вирішення повсякденних завдань, що постають перед бухгалтерською службою КНП або ККП.

UA-Бюджет. Комунальне підприємство містить план рахунків бухгалтерського обліку, що відповідає Наказу Міністерства Фінансів України «Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку й Інструкції про його використання» від 30 листопада 1999р. №291. Склад рахунків, організація аналітичного, валютного, кількісного обліку на рахунках відповідає вимогам законодавства по веденню бухгалтерського обліку та відображенню даних у звітності. У разі необхідності користувачі можуть самостійно створювати додаткові субрахунки і розрізи аналітичного обліку.

Опис функціональних можливостей UA-Бюджет. Комунальне підприємство (редакція 1.0) наведено у додатку до цього інформаційного листа.

11.03.2020 року до переліку основної номенклатури додаються наступні програмні продукти UA-Бюджет. Комунальне підприємство:

Найменування

Ціна, грн. без ПДВ

UA-Бюджет. Комунальне підприємство на 1 користувача12900
UA-Бюджет. Комунальне підприємство на 5 користувачів24500
UA-Бюджет. Комунальне підприємство на 10 користувачів39500
UA-Бюджет. Комунальне підприємство на 20 користувачів62500
UA-Бюджет. Комунальне підприємство на 50 користувачів135000
UA-Бюджет. Комунальне підприємство на 100 користувачів225000
UA-Бюджет. Комунальне підприємство на 300 користувачів629000
UA-Бюджет. Комунальне підприємство на 500 користувачів1009000

СКЛАД ПРОГРАМНИХ ПРОДУКТІВ

Програмні продукти UA-Бюджет. Комунальне підприємство постачаються у варіанті BOX, з апаратним ключем захисту.

До складу програмних продуктів UA-Бюджет. Комунальне підприємство входить:

  • Дистрибутив програмного продукту;
  • Документація до програмного продукту;
  • Реєстраційна картка і користувацька угода на використання відповідного програмного продукту на 1, 5, 10, 20, 50, 100, 300 або 500 робочих місць;
  • Ключ апаратного захисту відповідного програмного продукту на 1, 5, 10, 20, 50, 100, 300 або 500 робочих місць.
  • Інформаційний купон на безкоштовний СТП (3 місяці).

Розширення кількості автоматизованих робочих місць здійснюється придбанням відповідного програмного продукту на умовах обміну (апгрейду).

Для роботи у варіанті клієнт-сервер необхідно придбати звичайне клієнт-серверне розширення до UA-Бюджет: UA-Бюджет. Розширення до клієнт-серверної версії (32-bit) або UA-Бюджет. Розширення до клієнт-серверної версії (64-bit).

ПОРЯДОК ПЕРЕХОДУ З ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ КОМПЛЕКСНИЙ ОБЛІК ДЛЯ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ

Зареєстровані користувачі програмних продуктів UA-Бюджет. Комплексний облік для бюджетних установ отримують можливість придбання розширення до нового продукту, за умови діючого терміну СТП, що залишився, щонайменше 3 повних календарних місяці.

Найменування

Ціна, грн. без ПДВ

UA-Бюджет. Розширення до Комунальне підприємство

6450

До складу UA-Бюджет. Розширення до Комунальне підприємство входить:

  • Дистрибутив програмного продукту;
  • Документація до програмного продукту;
  • Реєстраційна картка і користувацька угода на використання програмного продукту UA-Бюджет. Комунальне підприємство.

Реєстрація UA-Бюджет. Розширення до Комунальне підприємство надає користувачу право використання програмного продукту UA-Бюджет. Комунальне підприємство разом з іншими зареєстрованими програмними продуктами лінійки UA-Бюджет.

ПОРЯДОК ОБМІНУ ПРОГРАМНИХ ПРОДУКТІВ ЗАДЛЯ РОЗШИРЕННЯ КІЛЬКОСТІ АВТОМАТИЗОВАНИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ

Розширення кількості автоматизованих робочих місць UA-Бюджет. Комунальне підприємство здійснюється придбанням відповідного програмного продукту на умовах обміну (апгрейду) з програмного продукту UA-Бюджет. Комунальне підприємство або UA-Бюджет. Комплексний облік для бюджетних установ з меншою кількістю робочих місць.

Вартість обміну з UA-Бюджет. Комунальне підприємство обчислюється як різниця вартості нового продукту і продукту, що підлягає обміну, але не менше половини вартості нового продукту.

Вартість обміну з UA-Бюджет. Комплексний облік для бюджетних установ обчислюється як різниця вартості нового продукту і продукту, що підлягає обміну, але не менше половини вартості нового продукту + вартість UA-Бюджет. Розширення до Комунальне підприємство, якщо на час обміну таке розширення не зареєстровано за користувачем.

Задля виконання обміну необхідно повернути реєстраційну картку, користувацьку угоду і ключ апаратного захисту програмного продукту, який підлягає обміну.

Рекомендуємо також до розгляду:

Вгору