Search Task

BAS ERP для меблевих компаній #6

19.02.2020

Глобальні НДІ. Довідник Фізичні особи в BAS ERP

Мета сьогоднішнього огляду: розглянути довідник Фізичні особи та створити перелік фіз. осіб компанії «Кращі меблі».

Нагадаю, що компанія «Кращі меблі» складається з однієї юридичної особи, і структура компанії представлена ​​на цьому слайді.

Перейдемо до заповнення довідника:

У довіднику ведеться перелік всіх людей, які можуть мати взаємини з компанією і зберігається тільки особиста інформація. На підставі даного довідника ведуться довідники користувачів і Працівників, при заповненні даних в яких, підтягується інформація з цього довідника.

По кнопці «Створити» створимо нове фізична особа.

Принцип створення записів в довіднику, а також роботи з записами, однаковий по всій системі. А саме: поля, обов’язкові для заповнення підкреслені червоним кольором, поля необов’язкові для заповнення – без червоного підкреслення.

Як я говорив раніше, ми заповнюємо тільки мінімум інформації, в нашому випадку – це прізвище, ім’я та по батькові, наприклад, начальника відділу продажів. При кліці лівої кнопки миші на будь-яке місце на формі, система, автоматично, розділить введене значення на прізвище, ім’я та по батькові.

При натисканні на кнопку «Записати і закрити» – запис в системі зберігається.

Аналогічним способом створюється перелік інших фізичних осіб. Тепер ми можемо повернутися в довідник Підрозділи, який знаходиться в …, відкрити відділ закупівель, і вказати керівника підрозділу. Крім цього, ми могли відразу ж створювати фізичних осіб, при створенні підрозділів. Давайте зайдемо в підрозділ ОТК і створимо фіз. обличчя. Як бачите це все та ж форма створення запису в довіднику Фізичні особи.

У наступному відео ми розглянемо процес заповнення довідника Користувачі, для настройки користувачів системи.

Рекомендуємо також до розгляду:

Вгору