Search Task

BAS Документообіг КОРП. #1 Відео огляд

21.01.2020

Цикл відео-оглядів по BAS Документообіг КОРП

BAS Документообіг КОРП – це програма, яка призначена для автоматизації справу виробництва і документообігу в комерційних підприємств.

Вона допоможе вирішити завдання з обліку документів, автоматизувати взаємодію співробітників, здійснювати контроль над виконавцями і аналіз стану справ на підприємстві.

Пропонуємо вам переглянути відео

0:48 Поточні справи – початкова сторінка

При вході в програму відкривається початкова сторінка з віджетами Поточні справи, тут же можна додати необхідні віджети. При бажанні їх можна змінити: Головне меню – Вид – Налаштування початкової сторінки – і вивести ту форму, яка необхідна для відображення на початковій сторінці.

1:51 Вкладка Головна

Можна налаштувати команди для швидкого доступу через вкладку Навігації. На вкладці Основне є Адресна книга, де зберігаються всі адреси (по папках і підрозділам) співробітників. З картки адресата можна відправити лист або призначити виконання якогось завдання.

На вкладці Основне можна:

  • бачити завдання, які розподіляються на виконавця (Завдання мені), підрозділ (Завдання підрозділу)
  • створювати документи: внутрішні, вхідні, вихідні.
  • робити записи в календарі.
  • створювати заходи,
  • контролювати робочий час

2:26 Вкладка Документи і файли

У цій вкладці є розділи: внутрішні документи, вхідні та вихідні. Є можливість наполягати доступ користувачам тільки до певних документів і файлів.

3:08 Вкладка Спільна робота

Тут вказані завдання, які розподіляються не на одного виконавця, а на кілька. Тут можна налаштувати бізнес-процес (паралельно і послідовно) на декількох учасників (наприклад, узгодження договору). На цій вкладці є розділ Пошта. Якщо підключений поштову скриньку до BAS Документообіг КОРП, то можна створювати, одержувати і отруювати листи. На підставі цих листів можна створювати внутрішні документи, замітки, заходи.

3:54 Вкладка Облік робочого часу

Є можливість фіксувати робочий час співробітника, а також трудовитрати. І вже в план-фактний аналіз можна буде подивитися роботу співробітника. У розділі Інструкції представлені типові інструкції по роботі з програмою BAS Документообіг, а також можна створювати свої інструкції (шаблони) для подальшого використання іншими співробітниками.

4:46 Вкладка Нормативно-довідкова інформація

У цій вкладці зберігаються всі НДІ компанії, але вони будуть доступні не всім співробітникам (права доступу) Тут вказані класифікатори, розписано структуру підприємства (календарі, організації), кількох організацій.

5:38 Вкладка Управління процесами

Можна налаштовувати свої процеси по роботі з завданнями, або користуватися типовими, які вбудовані в цю конфігурацію.

6:00 Вкладка настроювання й адміністрування

Дозволяє налаштовувати саму програму і дати доступи користувачам до необхідних розділами через права доступу

Не пропустіть наступне відео по BAS Документообігу КОРП

Рекомендуємо також до розгляду:

Вгору