Search Task

BAS ERP для меблевих компаній. Глобальні НДІ. Довідник Банківські рахунки #4

14.01.2020

Добрий день! Сьогодні ми продовжуємо цикл відео оглядів по автоматизації компанії меблевого виробництва на платформі системи BAS ERP.

Мета сьогоднішнього огляду: розглянути довідник Банківські рахунки і створити рахунки компанії «Кращі меблі” на платформі BAS ERP

Нагадаю, що компанія «Кращі меблі» складається з однієї юридичної особи, і структура компанії представлена ​​на цьому слайді.

Перейдемо до заповнення довідника:

  • Довідник знаходиться – НДІ і Адміністрація – НДІ
    По кнопці «Створити» створюється новий розрахунковий рахунок компанії. Крім цього, перейти до даного довідника ми можемо з пов’язаних довідників, наприклад, з довідника Організації, заповнення якого ми розглядали в рамках попереднього огляду.
  • Принцип створення записів в довіднику, а також роботи з записами, однаковий по всій системі. А саме: поля, обов’язкові для заповнення виділені червоним кольором, поля необов’язкові для заповнення – без виділення. При спробі збереження запису, якщо не всі поля заповнені, система видає повідомлення про помилку і виглядає воно ось так.

  • Додатково даний довідник пов’язаний з довідником банків, зараз ми його заповнимо.

  • Щоб кожен раз не повертатися до створення банків, ми створимо повний перелік наступним чином.

  • Рахунок обліку ми заповнимо значенням за замовчуванням, тому що які рахунки обліку і як заповнювати визначається в рамках налаштування фінансового контуру, теж відноситься і до інших закладок довідника.

Аналогічним способом створюється перелік всіх рахунків компанії.

У наступному відео ми розглянемо процес заповнення довідника Каси, для настройки місць зберігання готівкових коштів.

Рекомендуємо також до розгляду:

Вгору