Search Task

Глобальні НДІ. Довідник Організації. BAS ERP для меблевих компаній # 3

24.12.2019

Продовжуємо цикл відео оглядів по автоматизації компанії меблевого виробництва на платформі системи BAS ERP.

Мета сьогоднішнього огляду: розглянути довідник Організації і створити компанію «Кращі меблі».

Згадаймо, що компанія «Кращі меблі» складається з однієї юридичної особи, і структура компанії представлена ​​на цьому слайді.

Перейдемо до заповнення довідника:

  1. Зверніть увагу, що вид довідника може змінюватися в залежності від загальних параметрів системи, а саме – від налаштування, скільки юр. осіб. може бути в компанії. Хоча у нас одне юр. особа, в налаштуваннях вказано, що може бути кілька юр. осіб (це зроблено на майбутнє), тому довідник має такий вигляд.
  2. Принцип створення записів в довіднику, а також роботи з записами, однаковий по всій системі. А саме: поля, обов’язкові для заповнення виділені червоним кольором, поля необов’язкові для заповнення – без виділення. При спробі збереження запису, якщо не всі поля заповнені, система видає повідомлення про помилку і виглядає воно ось так.

  3. Детально ми не будемо розглядати і заповнювати всі поля, а заповнимо тільки необхідні.

  4. Зверніть увагу, що прямо з цього довідника можна відразу ж заповнити інформацію в пов’язаних довідниках, але ми цього робити не будемо, тому що заповнення кожного довідника буде присвячений окремий урок.

Таким чином створюється перелік юридичних осіб автоматизируемой компанії.

У наступному відео ми розглянемо процес заповнення довідника Банківські рахунки, для настройки розрахункових рахунків компанії.

Рекомендуємо також до розгляду:

Вгору