Search Task

Лекторій. ПДВ, ЄСВ і зарплатні новації: актуальні питання та огляд змін

16.12.2019

16 січня 2020 року в рамках онлайн-сервісу “Лекторій” заплановано проведення семінару для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий договір ІТС, на тему:

ПДВ, ЄСВ і зарплатні новації: актуальні питання та огляд змін

Дата и место Лектория от 25.09.19

Захід пройде в Києві за адресою: ПАТ “Київпроект”, вул. Б. Хмельницького, 16-22.

Для слухачів, які не зможуть прийняти участь в очному варіанті, особливо це стосується користувачів з інших міст, буде організовано онлайн-трансляцію заходу. Відеозапис трансляції після проведення “Лекторію” буде опубліковано на інформаційному порталі ІТС.

ОЧНА УЧАСТЬ

Безкоштовна для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на 16 січня 2020 року договір ІТС ПРОФ (як платний, так і пільговий). Пільгова участь розповсюджується на двох людей від організації;

300 грн. з ПДВ для інших учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ІТС ТЕХНО, та за третю і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ІТС ПРОФ. Організація, яка оформить договір ІТС ПРОФ до дати проведення, автоматично отримує право на безкоштовну участь.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ

Безкоштовна для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на дату проведення онлайн-трансляції договір ІТС ПРОФ (як платний, так і пільговий). Безкоштовна участь розповсюджується на одну людину від організації;

150 грн. з ПДВ для інших учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ІТС ТЕХНО, та за другу і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ІТС ПРОФ. Організація, яка оформить договір ІТС ПРОФ до дати проведення трансляції, автоматично отримує право на безкоштовну участь.

Програма лектория от 25.09.19

Дата і час трансляції: 16 січня 2020 року (четвер) з 10:00 до 15:45.

Інструкція з підключення. Детальна інструкція з підключення до онлайн-трансляції буде надіслана кожному зареєстрованому учаснику напередодні заходу.

При виникненні питань з онлайн-трансляції або технічних проблем з підключенням до неї – звертайтеся за адресою seminar@unionba.com.ua або за тел.: (044) 221-38-63.

Видеозапись Лектория от 25.09.19

ВІДЕОЗАПИС

Відеозапис онлайн-трансляції (після проведення “Лекторію”) буде розміщено на інформаційному порталі ІТС у розділі “Лекторій”. Він буде доступний всім користувачам програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий договір ІТС ПРОФ.

КЛЮЧОВІ ТЕМИ ЛЕКТОРІЮ:

  1. ПДВ: огляд змін та актуальні питання оподаткування

Дробоття С.М., редактор рубрики ІТС “ПДВ: правила оподаткування та обліку”, автор численних аналітичних матеріалів у спеціалізованих бухгалтерських виданнях

  1. Закриваємо 2019 рік, і починаємо 2020-й: ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Бикова Г.В., консультант з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, складання звітності, автор більш ніж 1000 статей на бухгалтерську та податкову тематику, автор книжок, лектор семінарів з широкого кола податкових та бухгалтерських питань

  1. Вирішення ключових задач бухгалтера по зарплаті в новому рішенні “BAS Бухгалтерія КОРП”

Білик В.В., методист Всеукраїнської Спілки Автоматизаторів Бізнесу

  1. Реєстр застрахованих осіб та звітність ЄСВ

Боршовська В.П., заступник директора департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів Пенсійного фонду України

Замовити участь в Лекторії 16 січня 2020

Рекомендуємо також до розгляду:

Вгору