Search Task

Маркування. Автоматизація закриття маршрутних листів в BAS ERP. # 3 (BAS ERP для швейних підприємств)

12.11.2019

Маркування в BAS ERP

Сьогодні ми розглянемо етапи проходження виробу шляхом сканування –

Автоматизація закриття маршрутних листів для швейних підприємств

  Наш фахівець з впровадження BAS ERP на швейно-текстильних компаніях, Марина, розповість і покаже, як проводиться Закриття маршрутних листів.

Заходимо в BAS ERP, модуль Виробництво – диспетчеризація (реєстрація операцій) – налаштовується форма для кожного підрозділу – є три етапи, три підрозділи (розкрій, пошиття, готово). На кожному робочому місці є комп’ютер. Є штрихкод в кожному маршрутному листі, це доопрацьований функціонал компанії iT.Artel

Бачимо статус Виконано по цеху розкрою. Якщо раптом хтось захоче повторно відсканувати один і те самий виріб, програма повідомить, що маршрутний лист вже відмарковано.

Наприклад, переходимо до другого етапу (маршрутні листи виробництва) і ми хочемо відмаркувати Пошиття. Вибираємо Цех пошиття – Сканування – У цій формі можна відсканувати ряд виробів і перерахувати. Видно, який маршрутний лист, яка номенклатура, який етап ми скануємо принатисканні Маркувати, статус в маршрутних листах переходить на статус Виконано. Тобто для того, щоб не робити це вручну.

Ми бачимо, що статус виконаний і можемо відсканувати останній етап (Готово). Це видно, підрозділ не змінюється на одному і тому ж комп’ютері. І при натисканні Маркувати, етап переходить на статус Виконано.

Всі етапи випуску продукції зареєстровані і виконані.

На цьому сьогодні все, спасибі за увагу

Рекомендуємо також до розгляду:

Вгору