Search Task

Лекторій: Як досягати успіху в тендерах в умовах нових вимог Закону про закупівлі

24.10.2019

14 листопада 2019 року в рамках сервісу “Лекторій” заплановано проведення семінару для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий договір ІТС ПРОФ, на тему:

Як досягати успіху в тендерах в умовах нових вимог Закону про закупівлі

Дата и место Лектория от 25.09.19

Захід пройде в Києві за адресою: ПАТ “Київпроект”, вул. Б. Хмельницького, 16-22.

Для слухачів, які не зможуть прийняти участь в очному варіанті, особливо це стосується користувачів з інших міст, буде організовано онлайн-трансляцію заходу. Відеозапис трансляції після проведення “Лекторію” буде опубліковано на інформаційному порталі ІТС.

 1. ОЧНА УЧАСТЬ
 • Безкоштовна для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на 14 листопада 2019 року договір ІТС ПРОФ (як платний, так і пільговий). Пільгова участь розповсюджується на двох людей від організації;

  300 грн. з ПДВ для інших учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ІТС ТЕХНО, та за третю і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ІТС ПРОФ. Організація, яка оформить договір ІТС ПРОФ до дати проведення, автоматично отримує право на безкоштовну участь.

2. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ

 • Безкоштовна для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на дату проведення онлайн-трансляції договір ІТС ПРОФ (як платний, так і пільговий). Безкоштовна участь розповсюджується на одну людину від організації;
 • 150 грн. з ПДВ для інших учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ІТС ТЕХНО, та за другу і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ІТС ПРОФ. Організація, яка оформить договір ІТС ПРОФ до дати проведення трансляції, автоматично отримує право на безкоштовну участь.
Програма лектория от 25.09.19

Дата і час трансляції: 14 листопада 2019 року (четвер) з 10:00 до 16:00.

Інструкція з підключення. Детальна інструкція з підключення до онлайн-трансляції буде надіслана кожному зареєстрованому учаснику напередодні заходу.

При виникненні питань з онлайн-трансляції або технічних проблем з підключенням до неї – звертайтеся за адресою seminar@unionba.com.ua або за тел.: (044) 221-38-63.

Видеозапись Лектория от 25.09.19

ВІДЕОЗАПИС
Відеозапис онлайн-трансляції (після проведення “Лекторію”) буде розміщено на інформаційному порталі ІТС у розділі “Лекторій”. Він буде доступний всім користувачам програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий договір ІТС ПРОФ.

КЛЮЧОВІ ТЕМИ ЛЕКТОРІЮ:

  1. Беремо участь в публічних закупівлях: як перемагати в умовах нових вимог Закону про закупівлі?

  Заєць Н.М., к.е.н., експерт з питань публічних закупівель

  1. BAS Комплексне управління підприємством” – нові можливості автоматизації бізнесу на заміну застарілим рішенням УТП та 7.7

  Абрашина О.В. методист Всеукраїнської Спілки Автоматизаторів Бізнесу

  1. Учасник закупівлі: переміг чи програв – як захистити свої права!

  Заєць Н.М., к.е.н., експерт з питань публічних закупівель

Замовити участь в Лекторію 14 листопада

Рекомендуємо також до розгляду:

Вгору