Search Task

Випуск продукту “WMS Логістика. Управління складом”, редакція 4.6

25.09.2019

25.09.19 вийшов в продаж продукт “WMS Логістика. Управління складом”, редакція 4.6

Функціонал системи “WMS Логістика. Управління складом” призначений для управління процесами складської вантажопереробки в режимі реального часу, а саме:

  • отримання актуальної інформації про залишки товару на складі в “онлайн” режимі;
  • оптимізації товарних потоків на складі;
  • управління та оптимізації приймання, розміщення, переміщення, відбору, відвантаження та інших складських операцій;
  • контролю роботи складського персоналу.

Конфігурація “WMS Логістика. Управління складом” є повністю відкритою, не містить захищених ділянок коду і не використовує апаратний або програмний захист, повністю доступна для забезпечення можливості адаптації продукту під потреби кінцевих користувачів.

Мобільна прикладна програма для роботи з ТЗД поставляється з програмним захистом, реалізованим через прив’язку ліцензії, що входить в комплект поставки, до IMEI мобільного пристрою. Таким чином ліцензії, що поставляються, не є конкурентними, а прив’язуються до кожного конкретного мобільного пристрою. Перенесення ліцензії на інший мобільний пристрій не допускається, за винятком випадків, описаних нижче. Прив’язка ліцензії до мобільного пристрою здійснюється в автоматичному режимі через Інтернет за допомогою спеціального сервісу.

Повторна прив’язка ліцензії до іншого пристрою допускається тільки в разі документального підтвердження офіційним сервісним центром обслуговуючим радіотермінал, безповоротного виходу з ладу даного пристрою або зміни IMEI того ж пристрою в результаті його ремонту, а також у разі безповоротної втрати радіотерміналу у зв’язку з крадіжкою або пожежею, з наданням необхідних документів від правоохоронних органів про проведення слідчих заходів, або документів від МНС про факт пожежі. В інших випадках потрібне придбання нових ліцензій на підключення радіотерміналів.

Рекомендуємо також до розгляду:

Вгору