Search Task

Лекторій: Здаємо звітність з ПДВ та податку на прибуток

24.09.2019

16 жовтня 2019 року в рамках сервісу “Лекторій” заплановано проведення семінару для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий договір ІТС ПРОФ, на тему:

“Здаємо звітність з ПДВ та податку на прибуток”.

Дата и место Лектория от 25.09.19

Захід пройде в Києві за адресою: ПАТ “Київпроект”, вул. Б. Хмельницького, 16-22.

Для слухачів, які не зможуть прийняти участь в очному варіанті, особливо це стосується користувачів з інших міст, буде організовано онлайн-трансляцію заходу. Відеозапис трансляції після проведення “Лекторію” буде опубліковано на інформаційному порталі ІТС.

  1. ОЧНА УЧАСТЬ
  • Безкоштовна для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на 16 жовтня 2019 року договір ІТС ПРОФ (як платний, так і пільговий). Пільгова участь розповсюджується на двох людей від організації;
  • 300 грн. з ПДВ для інших учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ІТС ТЕХНО, та за третю і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ІТС ПРОФ. Організація, яка оформить договір ІТС ПРОФ до дати проведення, автоматично отримує право на безкоштовну участь.
  1. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ
  • Безкоштовна для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на дату проведення онлайн-трансляції договір ІТС ПРОФ (як платний, так і пільговий). Безкоштовна участь розповсюджується на одну людину від організації;
  • 150 грн. з ПДВ для інших учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ІТС ТЕХНО, та за другу і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ІТС ПРОФ. Організація, яка оформить договір ІТС ПРОФ до дати проведення трансляції, автоматично отримує право на безкоштовну участь.

Дата і час трансляції: 16 жовтня 2019 року (середа) з 10:00 до 15:40.

Інструкція з підключення. Детальна інструкція з підключення до онлайн-трансляції буде надіслана кожному зареєстрованому учаснику напередодні заходу.

При виникненні питань з онлайн-трансляції або технічних проблем з підключенням до неї – звертайтеся за адресою seminar@unionba.com.ua або за тел.: (044) 221-38-63.

Видеозапись Лектория от 25.09.19

ВІДЕОЗАПИС

Відеозапис онлайн-трансляції (після проведення “Лекторію”) буде розміщено на інформаційному порталі ІТС у розділі “Лекторій”. Він буде доступний всім користувачам програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий договір ІТС ПРОФ.

Програма лектория от 25.09.19

КЛЮЧОВІ ТЕМИ ЛЕКТОРІЮ:

  1. Податкова звітність з ПДВ: формування показників та виправлення помилок

Дробоття С.М., редактор рубрики ІТС “ПДВ: правила оподаткування та обліку”, автор численних аналітичних матеріалів у спеціалізованих бухгалтерських виданнях

  1. Податок на прибуток: акценти звітності за 9 місяців

Губіна І.А., експерт з податкового планування, автор численних публікацій з оподаткування і бухгалтерського обліку.

Замовити участь у Лекторію 16 жовтня

Рекомендуємо також до розгляду:

Вгору