Search Task

Проведення семінару та онлайн-трансляція «Лекторію», 25 вересня 2019 року в м. Київ

12.08.2019

25 вересня 2019 року в рамках онлайн-сервісу «Лекторій» заплановано проведення семінару для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий договір ІТС, на тему:

«Здаємо звітність за ІІІ квартал з ЄСВ, ПДФО та єдиного податку».

Дата и место Лектория от 25.09.19

Захід пройде в Києві за адресою: ПАТ «Київпроект», вул. Б. Хмельницького, 16-22.

Для слухачів, які не зможуть прийняти участь в очному варіанті, особливо це стосується користувачів з інших міст, буде організовано онлайн-трансляцію заходу. Відеозапис трансляції після проведення «Лекторію» буде опубліковано на інформаційному порталі ІТС.

 1. ОЧНА УЧАСТЬ
 • Безкоштовна для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на 25 вересня 2019 року договір ІТС ПРОФ (як платний, так і пільговий). Пільгова участь розповсюджується на двох людей від організації;
 • 300 грн. з ПДВ для інших учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ІТС ТЕХНО, та за третю і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ІТС ПРОФ. Організація, яка оформить договір ІТС ПРОФ до дати проведення, автоматично отримує право на безкоштовну участь

2.ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ

 • Безкоштовна для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на дату проведення онлайн-трансляції договір ІТС ПРОФ (як платний, так і пільговий). Безкоштовна участь розповсюджується на одну людину від організації;
 • 150 грн. з ПДВ для інших учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ІТС ТЕХНО, та за другу і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ІТС ПРОФ. Організація, яка оформить договір ІТС ПРОФ до дати проведення трансляції, автоматично отримує право на безкоштовну участь.

Дата і час трансляції: 25 вересня 2019 року (середа) з 10:00 до 15:30.

Інструкція з підключення. Детальна інструкція з підключення до онлайн-трансляції буде надіслана кожному зареєстрованому учаснику напередодні заходу.

При виникненні питань з онлайн-трансляції або технічних проблем з підключенням до неї – звертайтеся за адресою seminar@unionba.com.ua або за тел.: (044) 221-38-63.

Видеозапись Лектория от 25.09.19

ВІДЕОЗАПИС

Відеозапис онлайн-трансляції (після проведення «Лекторію») буде розміщено на інформаційному порталі ІТС у розділі «Лекторій». Він буде доступний всім користувачам програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий договір ІТС ПРОФ.

Програма лектория от 25.09.19

В програмі “Лекторію”

«Звітність з ЄСВ: практичні рекомендації»

Боршовська В.П., заступник директора департаменту персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України

 • Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування
 • Заповнення таблиць Звіту
 • Використання класифікатора професій при заповнення і таблиці №5 Звіту
 • Виправлення помилок
 • Формування та подання відомостей персоніфікованого обліку за минулий період, кому, коли, як?

«ПДФО та єдиний податок : звітуємо за ІІІ квартал (вересень) 2019 року»

Бикова А.В., консультант з бухгалтерського обліку та оподаткування, автор численних аналітичних матеріалів та публікацій

 • Правила складання форми №1 ДФ та виправлення в ній помилок. Зверніть увагу: неоподатковані доходи! Відображення у звітності фіндопомоги та авансових звітів працівників, подарунків та іншого «соцпакету» (перевезення працівників, безоплатного харчування, води та кави, форменого одягу, мобільного зв’язку тощо)
 • Складаємо декларацію з єдиного податку. Які доходи ФОП-«єдинника» в ній не відображаються? В чому різниця між бухгалтерським обліком доходів та їх відображенням в декларації? Повернення оплат покупцям, курсові різниці, поворотна фіндопомога, продаж ОЗ та інші особливості, на які слід звернути увагу!

Замовити участь в Лекторію від 25 вересня 2019р

Рекомендуємо також до розгляду:

Вгору